zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Vážně chce Týna Janka zabít?

Jak to mezi Týnou a Jankem v seriálu Slunečná dopadne?
Autor: FTV Prima/ Slunečná Jak to mezi Týnou a Jankem v seriálu Slunečná dopadne?
novakod , Vydáno: 14.02.2020
Týna je rázná holka, která obstará sama celý statek a poradí si i s agresivním psiskem. Tentokrát to ale možná trochu přežene. Vyhodí totiž Janka i s Vildou ze statku. S puškou v ruce! Podívejte se na to už teď v exkluzivní ukázce z úterní epizody seriálu Slunečná.

reklama

Jestli sledujete seriál Slunečná, který televize Prima vysílá každé úterý a čtvrtek ve 20.15, pak určitě víte, že vztah mezi Týnou Popelkovou a Jankem Linhartem začíná nabírat na obrátkách. Týna sice milionáře Janka stále považuje pouze za řidiče, pravděpodobně právě proto se s ním ale začíná sbližovat.

 A to ještě netuší, že Jankův původní zájem o její osobu neměl zdaleka nic společného s tím, že ho jako žena přitahuje, ale s pouhou sázkou. Janek se vsadil se svým řidičem Vildou, že Týnu sbalí, i když se bude vydávat nikoliv sám za sebe, ale za normálního člověka z lidu. Dost dlouho mu to nevycházelo…

Teď, když se ti dva konečně sblížili, a dokonce spolu strávili společně noc v lomu, to má ale Janek hodně nahnuté. Týna ho totiž ne zrovna vybíravým způsobem i s Vildou vypoklonkuje ze statku.

Mrkněte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (12): Týna s puškou

Co Týnu tak popudí, že se rozhodne Janka vyhodit? Že by se konečně dozvěděla pravdu o tom, kým Janek doopravdy je? Nebo v tom vězí něco úplně jiného? Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 večer na Primě.

Kdybyste ale byli hodně nedočkaví, můžete si ji pustit online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , komplikovaná , láska , seriál , na Primě

reklama

Přečtěte si také

reklama