Prima Ženy

14. února 2020 17:59

Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Vážně chce Týna Janka zabít?

Týna je rázná holka, která obstará sama celý statek a poradí si i s agresivním psiskem. Tentokrát to ale možná trochu přežene. Vyhodí totiž Janka i s Vildou ze statku. S puškou v ruce! Podívejte se na to už teď v exkluzivní ukázce z úterní epizody seriálu Slunečná.

Jestli sledujete seriál Slunečná, který televize Prima vysílá každé úterý a čtvrtek ve 20.15, pak určitě víte, že vztah mezi Týnou Popelkovou a Jankem Linhartem začíná nabírat na obrátkách. Týna sice milionáře Janka stále považuje pouze za řidiče, pravděpodobně právě proto se s ním ale začíná sbližovat.

A to ještě netuší, že Jankův původní zájem o její osobu neměl zdaleka nic společného s tím, že ho jako žena přitahuje, ale s pouhou sázkou. Janek se vsadil se svým řidičem Vildou, že Týnu sbalí, i když se bude vydávat nikoliv sám za sebe, ale za normálního člověka z lidu. Dost dlouho mu to nevycházelo…

Teď, když se ti dva konečně sblížili, a dokonce spolu strávili společně noc v lomu, to má ale Janek hodně nahnuté. Týna ho totiž ne zrovna vybíravým způsobem i s Vildou vypoklonkuje ze statku.

Mrkněte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Co Týnu tak popudí, že se rozhodne Janka vyhodit? Že by se konečně dozvěděla pravdu o tom, kým Janek doopravdy je? Nebo v tom vězí něco úplně jiného? Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 večer na Primě.

Kdybyste ale byli hodně nedočkaví, můžete si ji pustit online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.