Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Exkluzivní ukázky a galerie ze seriálu Slunečná: Týna jako modelka odzbrojí Janka. I Johna Linharta!

Týna rozhodně není prototypem nafintěné krásky. Když se ale nyní světoznámé fotografce podaří Týnu přesvědčit, aby se nalíčila, učesala a nafotila s ní krásné fotky, všem vyrazí její krása dech. Posuďte to sami ve 40. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat exkluzivně on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, bez reklam a téměř o dva měsíce dřív než v televizi.
Vydáno: 28.07.2020
Fotky Týny dopadnou prostě skvěle
Autor: FTV Prima/ Slunečná Fotky Týny dopadnou prostě skvěle

Denisa si užívá vztahu s Johnem a John zase vztahu s ní. Protože jí chce udělat radost, domluví jí focení se svojí známou, slavnou fotografkou Marikou Schröder. Tím Denisu odzbrojí. Denisu napadne, že by nebyla špatné udělat focení na statku na Slunečné. Samozřejmě tím chce naštvat Janka, svůj nápad ale zaobalí do toho, že jí naopak přijde vhodné, aby se John s Jankem konečně v klidu viděli.

Setkání ale samozřejmě vůbec neproběhne v klidu. Johnovi se navíc moc nezdá, že by se módní fotografie fotily v chlívku. Denisa si ale nedá říct a Marika opravdu domluví na statku focení. Pro statek to bude jedině pozitivní, za využití prostorů pro focení zaplatí Marika tučnou částku. Pro Sylvu je návštěva Mariky šancí, jak si nechat udělat také krásné fotografie. Jenže Marika ji nevybíravě odmítne.

Slunečná (40): Fotografka odmítne Sylvu
Slunečná (40): Fotografka odmítne Sylvu

Co bude pro Sylvu ještě víc hořké zklamání je to, že Marika chce nafotit sérii fotek s Týnou. Ta sice fotografku v prvním kole odmítne, po několikerém přemlouvání Julií a všemi ze statku nakonec na focení přistoupí. A její krása vyrazí všem dech.

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Slunečná (40): Modelka Týna?
Slunečná (40): Modelka Týna?

Prohlédněte si galerii:

Janek rozjíždí na Slunečné další podnikání. Podepíše smlouvu se svým kamarádem, který podniká v oblasti zdravých svačinek. Jenže ani tady není Týna spokojená. Na statku měli minimální úrodu jablek a Týna se bojí, že nebudou schopni poptávku uspokojit. Pravda je, že jablek je opravdu málo. Nebyl by to ale Janek, aby si nedokázal poradit…

Nejprve požádá chlapy ze Slunečné, zda by mu nepomohli. Jenže všichni se bojí toho, že spoluprací s Jankem by si to mohli rozházet u Lídy, a to si nikdo netroufne.

Slunečná (40): Podnikání Janka a Týny
Slunečná (40): Podnikání Janka a Týny

Lída se snaží ve vsi sehnat pomoc pro faráře na zvelebení místní kaple. Jejím kamarádkám se ale vůbec nelíbí, že by pro faráře měly pracovat zdarma. Právě tady nastoupí se svým neodolatelným plánem Janek. Nejenže se mu podaří sehnat jablka, ale místním ženám nabídne možnost placené spolupráce, kdy mu mají pomoci se zpracováním chytrých svačinek. Místní ženy dají přednost Jankovi před Lídou – a tohle jim tedy Lída nedaruje!

Za Rózou v seriálu Slunečná přijede její první láska

Extra ukázka: První láska Rózy se objeví na statku Slunečná. Co po ní chce?

Zajímá vás, jak dopadne velké focení na statku Slunečná a rozhovor mezi Jankem a Johnem, který by byl rád, kdyby se Janek vrátil zpět do Solange? Dozvíte se ve 40. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat exkluzivně on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, bez reklam a více než o měsíc dřív než v televizi!

Článek je zařazen v: Slunečná, slunečná online, Slunečná předpremiéra, slunečná dřív než v televizi, český seriál online