Seriály a filmy

28. ledna 2021 17:56

Exkluzivní ukázky: Julii čeká domácí porod na statku Slunečná

Úterní epizoda seriálu Slunečná bude opět dramatická. Julie bude rodit. A pravděpodobně ji čeká domácí porod! Podívejte se už teď na extra ukázky!

Julie Vacková je v očekávání, není ale zdaleka jediná. To, že je miminko na cestě, si myslela již několikrát, tentokrát ale sama Běta vytuší, že se porod skutečně blíží. Také Julčin manžel Martin je z blížícího se porodu samozřejmě jako na trní.

Jelikož ale Martin pracuje jako veterinář, na starost bude mít ještě jeden velmi komplikovaný porod, a to malé kravičky. Právě kvůli tomu nestihne Julii, která navíc příchod miminka na svět moc neočekává, včas zavézt do nemocnice. Bohužel to ale nevypadá, že by měla sanitka přijet včas a zasahovat bude muset jediný lékař na statku – děda Vacek. Jak tohle dopadne?

Podívejte se na ukázku ze 76. epizody seriálu Slunečná:

Slunečná, v níž se Julii narodí miminko, se bude vysílat v úterý ve 20:15 na Primě, mrknout se na ni můžete také on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.