Exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná: Janek nemá u Týny šanci. Ale Lukáš? Ten ano

Týna se rozhodla, že s Jankem končí. A rozhodne se to dát všem najevo. Podívejte se na to už teď v exkluzivní ukázce z 56. epizody seriálu Slunečná, kterou sleduje v úterý ve 20:15 na Primě.

Všichni na statku, kdo jsou Týně blízcí, do ní hučí, aby se dala opět s Jankem dohromady. Týna si ale sama usmyslela, že s Jankem už nechce nic mít, protože jsou si příliš vzdálení. Julie ani Běta jí ale nevěří, že to s opravdovým koncem s Jankem myslí vážně a že jí opravdu nevadí to, že se o Janka snaží Karolína. Všichni navíc vidí, že Janek o Karolínu evidentně nemá vůbec zájem…

Týna se proto rozhodne konat a dát Jankovi jasně najevo, že s ní už nemá vůbec počítat. Jak? Pozve Lukáše, který se do ní zamiloval, na romantickou vyjížďku. Ne, že by jejímu jednání kdokoliv rozuměl…

Podívejte se na extra ukázku ze seriálu Slunečná:

Jak se budou na Týnin pokus pozvat Lukáše na rande dívat Julie s Bětou? Opravdu jí budou věřit, že už o Janka nemá zájem? A jak romantika nakonec dopadne?

Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v 56. epizodě seriálu Slunečná. Nezapomeňte, že svůj oblíbený seriál můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.