Životní styl

27. října 2020 05:59

Exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná: John je neplodný. S kým ho těhotná Denisa podvedla?

John se zásadně rozžehná s Denisou. Ta tvrdí, že je otcem jejího nenarozeného dítěte, John má ale důvod, proč jí nevěří. Jaký? Sledujte to v exkluzivních ukázkách a už v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Denisa Kánská slaví. Jak zjišťuje, je totiž těhotná s Johnem Linhartem. A i když vztah s ním brala nejprve jako pomstu Jankovi, do Johna se ve finále zamilovala a je šťastná, že s ním čeká dítě.

To jí ovšem nebrání v tom si z Janka pěkně vystřelit a znepokojit ho tím, že je za její těhotenství může on a že dítě čeká s ním. Protože celou záležitost Jankovi oznámí na Slunečné před Týnou, bude to posledním hřebíčkem do rakve jejich vztahu.

Janek je ale přesvědčený o tom, že dítě jeho být na 99 % nemůže. Tuší, že se jedná z Denisiny strany o nějaký podraz. Za Denisou se proto vydá až do Prahy, aby s ní záležitosti probral. Bohužel ale narazí zrovna na chvíli, kdy je u Denisy John. Ten se tak o milé novince dozvídá ne zcela dobrým způsobem. Navíc má řádný důvod k hněvu. Sám je totiž neplodný, a předpokládá proto, že ho Denisa povedla.

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Jenže Denisa tvrdí, že je dítě opravdu Johnovo Ten o tom ale nechce ani slyšet, tvrdí totiž, že děti normálním způsobem mít nemůže. Jenže kde je potom pravda? Denisa nakonec s prosíkem přijde za Jankem, aby jí s Johnem a změnou jeho názoru pomohl….

Sledujte upoutávku další epizody:

Za Tomem na statek zase přijíždí osoba ze sociálky. Chystá se totiž další soud a jeho bývalá tchyně Plesníková přichází s dalším obviněním. Tom má podle ní poměr s Janou Kratinovou a právě to musí sociálka prozkoumat.

Vydá se rovnou za Kratinovými, kde na ně ohledně poměru uhodí. Leoše to sice zpočátku zaskočí, začne ale vzápětí improvizovat. Možná ale až moc. Informuje totiž ženu, že Tom už má dlouho vážnou známost. Po ní se samozřejmě začne sociálka pídit. Kde ale takovou známost vzít?

Tohle bude muset vyřešit také Leoš, když už to spískal. A vyřešit se mu to podaří hodně rychle. Ve Slunečné se objeví Erika. Tom z ní bude na mrtvici, pro sociálku i Plesníkovou to bude ale velké překvapení a pozitivní body pro Toma.

Posuďte to ve videu:

Jak to dopadne s Denisiným těhotenstvím, uzná jej John? A přijme nakonec Tom Eričinu pomoc? Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.