Životní styl

15. prosince 2020 05:59

Exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná: Karolína bude k Jankovi naposled upřímná

Karolína byla vůči Jankovi Linhartovi upřímná vždy. Tentokrát to ale bude naposled… Dívejte se v úterý ve 20:15 na Primě na další epizody seriálu Slunečná. Na exkluzivní ukázky se ale můžete mrknout už teď.

Na statku se slaví velký úspěch Týny na Johnově večírku. Nečekaně svou prezentací sanatoria okouzlila všechny, a to včetně Johna Linharta. Bohužel v české kotlině se stále řeší mafiánský styl rodiny Linhartových. A ze statku se stále odhlašují už rezervované akce, jejichž firmy nechtějí být spojovány s mafiánstvím. Bez ohledu na to, že se celá záležitost s údajně zavražděným mafiánem Košutem vyřešila a Linhartovi byli očištěni. Jenže za to se na statku nenají.

Karolíně se zdá, že kolem Janka všichni chodí až příliš po špičkách, přitom on je viníkem nevalné ekonomické situace statku a toho, že hosté na statek přestali chodit. Rozhodne se proto zajít za Jankem a říct mu upřímně, co si o něm myslí:

Janek se proto nečekaně chopí aktivity a rozhodne se, i přes svůj zažitý odpor k novinářům a zviditelňování se, dát médiím interview, které by konečně očistilo veřejně jeho jméno, potažmo jméno statku. Bude to ale stačit?

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Róza je smutná z toho, jak se vyvinul vztah mezi ní a profesorem. Cokoliv se mu snaží naznačit nebo si s ním soukromě promluvit, profesor bojkotuje. Róza si ale uvědomila, co pro ni brýlatý morous znamená, a je odhlodaná jejich vzájemný vztah vyřešit. Jen aby se jí to podařilo.

Také v Solange bude „veselo“. John objeví nesrovnalosti v účetnictví, které budou pravděpodobně Romana stát místo. I přes ujištění svých přátel totiž finanční machinace nebyly až tak dobře skryté. A Johnovi právě došla trpělivost:

Roman se nebude zdráhat, a v boji o vlastní krk vyrazí dokonce za Jankem. Jak se na to Janek bude tvářit?

Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Nyní si můžete pořídit v cenově zvýhodněném balíčku hned tři předpremiérové epizody:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.