Životní styl

22. října 2020 05:59

Exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná: Karolína začíná balit Janka. A Lukáš se zamiloval do Týny!

V seriálu Slunečná dochází k velké rošádě! Týna dává volnou ruku Karolíně ve vztahu k Jankovi, a na Slunečné se zároveň objevuje Lukáš Verner, který Týně v mžiku oka propadne. Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Jankův projekt začíná být úspěšný a už to vidí i jeho kamarád Lukáš Verner. Ten za Jankem přijíždí na schůzku na Slunečnou a je doslova ohromený krásou Týny.

Sledujte to ve videu:

Janek už začíná plánovat, jak zvelebit okolí budoucího sanatoria. Je mu totiž jasné, že tohle bude trhák! Trápí ho jediná věc – Vilda. Ten je na něj totiž naštvaný kvůli tomu, že má pocit, že Janek cosi plánuje s Karolínou. A Janek mu to může vysvětlovat, jak chce, že o Karolínu nemá zájem.

Vilda to ale bude mít složité. Protože Karolína o něj fakt nemá zájem – na rozdíl od Janka, po kterém „pálí“, co to jde, a neustále se snaží být v jeho blízkosti. Dokonce Jankovi zcela otevřeně nabídne společnou sprchu. Jak Janek zareaguje?

Z doktora Vacka se stává místní lékařská celebrita. Každý ho zná a takřka každý chce po zkušeném doktorovi radu, lék či vyšetření. Zdeňkovi Vackovi to samozřejmě lichotí, zbytek jeho rodiny v čele s Lídou to ale nese poměrně těžce. V jejich vile se totiž začínají srocovat davy lačné ošetření od Zdeňka Vacka. Jenže Lídě už začíná docházet trpělivost…

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Lídu navíc štve i to, jak se daří Jankovi s jeho sanatoriem. Když se dozví, že u Petry Slaninové vyšlo umělé oplodnění, které Janek zařídil, rozhodne se pro další aktivitu. Chce vybudit kontroly, a dokonce pro to neváhá kontaktovat i svého starého známého, od něhož chce službičku. Jenže on, který je do ní stále zakoukaný, bude požadovat službičku protiúčtem. Jak se bude na tuto nabídku Lída tvářit?

Také Sylvu poměrně žere to, jak se Jankovi s jeho potenciální klinikou daří, zejména, když jí to Lída krásně naservíruje. Sylvě začíná docházet, že nejlepší bude ustoupit. A s sebou si samozřejmě ze statku něco vzít. Nabídne Týně, že jí ponechá celý statek a všechny pastviny, vyjma pramene a přilehlé pastviny, kterou chce prodat Romanovi pro solární elektrárnu.

Týně je ale jasné, co Sylva s pastvinou zamýšlí a odmítá se s ní domluvit. Také podle Janka není taktické nechat pastviny přiléhající k sanatoriu přeměnit na solární elektrárnu. To by projekt dokonalého sanatoria pro asistovanou reprodukci zrovna nepozvedlo… Jenže Sylva začíná vyhrožovat soudem:

Naštěstí pro Týnu i pro celý statek má ale Janek další plán. Vzhledem k tomu, jak Martinova metoda oplodnění v provedení Lukáše zafungovala, Janka napadne další projekt, tentokrát zaměřený čistě na zvířata. Jak se na jeho plán bude tvářit Martin, potažmo Julča?

53. epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že svůj oblíbený seriál můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách on-line v naší iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.