Životní styl

22. září 2020 05:59

Exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná: Lída se popere s Týnou. Proč?

Lída Vacková a Týna Popelková jsou na nože. V úterní epizodě seriálu Slunečná dojde k eskalaci napětí, která skončí dokonce krví. Dívejte se na Primu ve 20.15!

Roman přemýšlí, jak Jankovi zhatit jeho plány s ozdravovnou. Rozhodne se na to „jít“ přes evropské dotace, kdy jednu z nich zarazí. Bohužel, jeho přátelé se rozhodnou jednat a s pokusem o vydírání unesou muže z ministerstva, s nímž firma Solange, Roman a nyní i Janek dlouhodobě spolupracují. Romana proto tyto pokusy značně popudí:

Janka zase popudí Romanovo chování. Jak se dozví, dotaci z evropských fondů na rekonstrukci ozdravovny Roman skutečně pozastavil. A co hůř, vypadá to, že dotace nedostanou dříve než za půl roku.

To je pro Janka s Týnou velká komplikace. Janek má navíc pocit, že o celé záležitosti věděl i jeho otec. Jak s ním, tak s Romanem se proto rozkmotří:

U Vackových se nadále řeší Štěpánova nechuť oženit se se Sylvou. Lída se s touto skutečností odmítá smířit, ač je Štěpán rozhodnutý, že si Sylvu za ženu nevezme. Vackovi ale budou muset řešit mnohem zásadnější problém – kontrolu v lihovaru. Ta totiž nedopadne vůbec dobře, protože kontroly začíná provádět nový kontrolor, který je výrazně pečlivější než jeho předchůdce. Na Vackovy se žene velká pohroma, co je bude stát hodně peněz.

Sledujte upoutávku k seriálu Slunečná:

Všem je jasné, že kontrola určitě nepřišla do lihovaru sama od sebe, ale že byla na udání. Kdo to ale mohl být? Protože se jedná o kontrolu opravdu likvidační, Lída začne kolem sebe dštít síru. Jako hlavního viníka stanoví Týnu, s níž si vše přijde vyříkat přímo do hospody, kde ji dokonce fyzicky napadne.

Podívejte se na video:

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě nebo se dívejte on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.