Životní styl

10. března 2020 08:05

Exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná: Má vztah Týny a Janka šanci? Haně je to díky kartám úplně jasné!

Týna ani Janek o tom ale tak moc přesvědčeni nejsou. Janek bude navíc muset řešit kromě vztahu s Týnou ještě jednu šlamastyku. Svému otci pokazí obří byznys, a navíc mu zničí i pověst. Jak? Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Janek se snaží přesvědčit Týnu o tom, že o vztah s ní opravdu stojí. Týna si ale myslí, že je to nesmysl. Každý žijí naprosto jiným životem…

Podívejte se na ukázku z úterní epizody:

Celému okolí včetně Běty začíná být jasné, že mezi těmi dvěma něco je a že by byla věčná škoda toho nevyužít. Naprosto přesvědčená o tom je i Hana. Zaprvé to vidí na Jankovi a nyní už na Týně, kterou zná, ale za druhé, což je mnohem důležitější – vědí to hlavně karty. Janek Linhart má ale na Haniny karty trošku jiný názor. A hned si z Hany udělá patřičnou legraci.

Pobavte se nad sestřihem:

Na statku se zničehonic objeví bývalá Tomova tchyně, babička jeho dětí. Tomovi se to vůbec nelíbí, a především se mu nelíbí, že si je kupuje – ať už sladkostmi, hračkami nebo nabídkami na prázdniny. Co je ale ještě horší, začíná kluky nasazovat proti Tomovi.

Sama se tváří, že se jí po vnoučatech stýská, Tom má ale pocit, že se snaží zejména útočit na jeho osobu a zničit mu život. Kluky si dokonce odveze bez Tomova dovolení ze školy k sobě domů. Celá záležitost se ale zvrtne a Tom nakonec skončí v policejní cele!

Mrkněte se na to!

K Vackovým přijde na návštěvu nejlepší student dědy Vacka, z něhož se stal psychiatr. Má to být právě on, kdo z dědy udělá ukázkového pitomce s nastávající demencí. Jak se to povede? Posuďte to sami!

John má pohlavní nemoc?

John nadále pracuje s Romanem na projektu s Biskupem. Jelikož se tak ale neděje v rámci firmy Solange, Jankovi to nevadí. Co mu ale dost vadí, když do jeho bytu John přivede dvě mladinké holky, s nimiž si chce užít. Když John vyrazí koupit alkohol, Janek holkám vysvětlí, jak by se měly chovat. Bohužel jim to vysvětlí tak nešťastně, že holky pochopí, že John trpí jakousi šílenou pohlavní chorobou… A protože je jedna z dívek dcerou majitele bulvárního časopisu, situace se těžce zvrtne. Tohle John Jankovi jen tak neodpustí!

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě nebo online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.