Životní styl

26. května 2020 00:40

Exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná: Štěpán si bude brát Sylvu!

Lída Vacková vrací úder. Svůj plán na ovládnutí statku Slunečná si nenechá vzít. A najde nečekaného spojence – dědu Vacka! Sledujte už teď exkluzivní ukázky z další epizody seriálu Slunečná, kterou bude Prima vysílat v úterý ve 20.15!

Julča s Týnou opět řeší finanční situaci na statku. Navíc vzhledem k událostem s Jankem a Vildou, začíná Sylva tlačit na pilu na Týnu ohledně toho, aby ji ze statku vyplatila. Už má života mimo město dost, a protože to vypadá, že Týna ji vyplatit nebude moct, nezdráhá se Sylva obrátit na jiné strany. Jenže Roman kvůli posudkům a nemožnosti v lokalitě stavět o Slunečnou aktuálně ztratil zájem. Kam se obrátit nyní? Sylva se nečekaně ozve Lídě Vackové. Ve vsi už jí totiž všichni lezou na nervy.

Sledujte, jakou si z ní ženské ve vsi udělají legraci:

Lída v mezidobí lituje toho, že padla svatba mezi Štěpánem a Týnou, už měla totiž vymyšlený krásný podnikatelský záměr využívající Vackovy pálenky a vodu ze Slunečné. Nápad jí to ale přijde natolik dobrý, že se odmítá smířit s tím, že by měl skončit v propadlišti dějin. Jak to ale zaonačit?

Co takhle se spojit se Sylvou?

I když to navrhne děda Vacek, Lída se jeho původně žertovného nápadu chytne. Tím, že by dala dohromady Sylvu se Štěpánem, by nejen přišla ke statku, ale zároveň dala také řádně za vyučenou Týně, které Lída stále neodpustila to, jak Vackovy útěkem od oltáře zostudila. Jenže jak se na nápad, že by se měl dát dohromady se Sylvou, bude tvářit Štěpán?

Na to se podívejte v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná:

Týnu tedy nečekají dobré časy, pokud bude muset čelit vztahu své sestry a bývalého partnera. Plné ruce práce bude ale Týna mít hlavně s nápadníky, kteří se na statek Slunečná budou sjíždět doslova v houfech.

Jak to? Julča totiž omylem zveřejnila jejich profily na seznamce. A navíc se bude muset Týna rozhodnout, jak naložit se svou oblíbenou kravkou Doubravkou, která přes veškeré snahy ne a ne zabřeznout. I když jí logika velí nechat Doubravku utratit, srdce to nechce dovolit…

Sledujte upoutávku další epizody Slunečné:

Seriál Slunečná sledujte na Primě v úterý ve 20.15 nebo také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.