Seriály a filmy

1. dubna 2021 20:20

Exluzivní ukázky: Lída je v seriálu Slunečná v háji. Celá ves ji zavrhne

Přísloví "Kdo s čím zachází, s tím také schází" platí v případě Lídy Vackové stoprocentně. Veškeré její intriky se jí vrátily bohatou měrou. Podívat se na to můžete už teď v exkluzivních ukázkách z 94. epizody seriálu Slunečná, kterou uvidíte v úterý ve 20:15 na Primě. A pokud to nevydržíte, tak už teď v iPrima Videopůjčovně.

Lída Vacková byla zvyklá na svůj neotřesitelný post paní starostové ve Slunečné. Jenže její život se nyní rozpadl jako domeček z karet. Důvodem bylo provalení její nevěry a otcovství Štěpána. S Lídou se nebaví celá vesnice, čemuž ještě nahrává zvolení Romana Maxy do pozice starosty Slunečné. Roman navíc získal v minulé epizodě ve vsi silného spojence – Valentýnu.

Právě Valentýna Nergercu je nyní odhodlaná, společně s Romanem, udělat Lídě ze života peklo. A vrhne se do toho hezky po hlavě, když si plně přebere agendu nad každoroční akcí štrúdlobraní. Lídu nemilosrdně vyhodí.

Podívejte se na to v ukázce ze seriálu Slunečná:

Valentýnino chování nepřijde nikomu za hranou, až na jedinou osobu – Janu Kratinovou, což je ta poslední, u níž by se dal soucit očekávat, vzhledem k tomu, že to je právě její Leoš, kdo je skutečným otcem Štěpána.

Kauza Lídiny nevěry a Štěpánova biologického otce ve Slunečné otevřela stavidla nenávisti, která se naplno projeví u akce štrúdlobraní. Z té si Roman Maxa dělá politickou agitku, ale co hůř, výrazně nasazuje proti všem Vackovým. Lídě je líto hlavně Franty, za jehož postavení a čest nakonec přijde, ač to má zapovězeno, na štrúdlobraní bojovat. Roman s Valentýnou ji ale z akce nechají vyhodit.

Sledujte jejich skandální chování:

Budou k Lídině potupě přihlížet všichni místní nezúčastněně, nebo projeví alespoň špetku charakteru?

Na to se podívejte už teď v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte do úterý, kdy 94. epizodu seriálu Slunečná odvysílá od 20:15 televize Prima:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.