Extra novinka a skvělý tip na dárek: Nová kniha Slunečná o vašem oblíbeném seriálu

Týna a Sylva Popelková, Janek Linhart, Vackovi i štamgasti z hospody... s nimi všemi se můžete pravidelně vídat nejen v úterý a ve čtvrtek na televizních obrazovkách, ale nové také knížce Slunečná, kterou připravil scénárista René Decastelo, který má i celý seriál "na svědomí". Knížku můžete pořídit od 22. října a u vybraných distributorů již nyní v exkluzivním předprodeji!

Statek na Slunečné je místo, kde rodina Popelkových dělá ten nejlepší kozí sýr a provozuje rodinný penzion a hospodu. Po nečekané smrti otce Popelky se mezi sestrami Týnou a Sylvou rozhoří boj o rodinné dědictví. Louky kolem statku jsou ideální pro fotovoltaickou elektrárnu, což je navíc důvod statek prodat. Zatímco Týna chce statek zachovat, vypočítavá Sylva by raději shrábla peníze a vrátila se zpátky do Prahy.

Knížka Slunečná právě v prodeji!

Přeneste se zpět na váš oblíbený statek s oblíbenými hrdiny a užijte si jejich životní příhody tentokrát v knižní podobě. Váš nejoblíbenější seriál můžete hltat velmi čtivým jazykem a sblížit se tak se svými oblíbenými postavami jiným způsobem. Navíc v knize najdou čtenáři také obrazovou přílohu s oblíbenými herci pro ještě lepší zážitek z četby.

Knížku pořizujte v kvalitních kamenných či internetových knihkupectvích!

Ještě než se zanoříte do četby příběhů svých oblíbených seriálových hrdinů, sledujte seriál Slunečná na televizních obrazovkách nebo v exkluzivních online předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.