zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Extra ukázka: Sylva dá v seriálu Slunečná Vildovi košem. Hodně drsně!

Vilda se Sylvou v seriálu Slunečná končí
Autor: FTV Prima/ Slunečná Vilda se Sylvou v seriálu Slunečná končí
novakod , Vydáno: 29.05.2020
I přesto, jak se k němu zachovala, má Vilda pro Sylvu slabost. Po scéně, kterou mu ale teď předvede, už snad i on konečně prozře a uvědomí si, jaká Sylva ve skutečnosti je. Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

reklama

Na jednu stranu se není čemu moc divit, že Sylvu popudilo zjištění, že domnělý milionář Janek Linhart je jeho pouhý řidič Vilda. Nicméně to, jak se zachovala poté a na Vildu se i přes tolik proklamovanou lásku úplně vykašlala, už tolik pochopitelné není. Alespoň z Vildova úhlu pohledu. Donedávna byl totiž přesvědčený o tom, že Sylva ho upřímně miluje, nikoliv Linhartovu peněženku, ale skutečně jeho jako člověka.

To se ale nyní změní. Vilda se totiž vydá jako Jankův doprovod do Slunečné. Janek si chce vyříkat věci s Týnou, což samozřejmě moc dobře nedopadne, ale i Vilda využije návštěvu statku, kde nyní přebývá i Sylva, k tomu, aby se se Sylvou znovu sblížil nebo si s ní alespoň promluvil. Co myslíte, dopadne takhle jejich rozmluva podle jeho představ?

Podívejte se na extra upoutávku ze seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (32): Sylva dá Vildovi opět košem

Bude tohle ona pomyslná poslední kapka, kdy Vilda konečně pochopí, jaká Sylva je a vykašle se na ni?

Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat již nyní exkluzivně on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , seriál , Slunečná předpremiéra

reklama

Přečtěte si také

reklama