Životní styl

29. května 2020 16:33

Extra ukázka: Sylva dá v seriálu Slunečná Vildovi košem. Hodně drsně!

I přesto, jak se k němu zachovala, má Vilda pro Sylvu slabost. Po scéně, kterou mu ale teď předvede, už snad i on konečně prozře a uvědomí si, jaká Sylva ve skutečnosti je. Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Na jednu stranu se není čemu moc divit, že Sylvu popudilo zjištění, že domnělý milionář Janek Linhart je jeho pouhý řidič Vilda. Nicméně to, jak se zachovala poté a na Vildu se i přes tolik proklamovanou lásku úplně vykašlala, už tolik pochopitelné není. Alespoň z Vildova úhlu pohledu. Donedávna byl totiž přesvědčený o tom, že Sylva ho upřímně miluje, nikoliv Linhartovu peněženku, ale skutečně jeho jako člověka.

To se ale nyní změní. Vilda se totiž vydá jako Jankův doprovod do Slunečné. Janek si chce vyříkat věci s Týnou, což samozřejmě moc dobře nedopadne, ale i Vilda využije návštěvu statku, kde nyní přebývá i Sylva, k tomu, aby se se Sylvou znovu sblížil nebo si s ní alespoň promluvil. Co myslíte, dopadne takhle jejich rozmluva podle jeho představ?

Podívejte se na extra upoutávku ze seriálu Slunečná:

Bude tohle ona pomyslná poslední kapka, kdy Vilda konečně pochopí, jaká Sylva je a vykašle se na ni?

Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat již nyní exkluzivně on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.