Životní styl

26. srpna 2020 00:20

Extra ukázky: Denisa chce v seriálu Slunečná Johna. A dostane ho!

I když trochu jinak, než by si bývala představovala. Denisa totiž není holka na jednu noc a John k ní takto přistupuje, jakkoliv trochu po svém. Podívejte se na to v 37. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Denisa chce ranit Janka a má k tomu vymyšlený dokonalý plán pomsty. Rozhodne se sbalit jeho otce. I když se Johna snaží Hana neustále varovat a vysvětluje mu, že to s ním Denisa rozhodně nemyslí vážně. Hana tedy neví, že se chce Denisa takhle mstít, ale myslí si, že baží po Johnových peněz. A možná, že i to je pravda.

Denisa svůj plán samozřejmě probírá i se svými kamarádkami. Jak se ale ukáže, Pavlína rozhodně není taková kamarádka, na jakou se pasuje. Movitý John Linhart by se jí jako partner také líbil. Rozhodne se proto vyzkoušet své štěstí. John má ale oči jen pro Denisu, navíc pojme pocit, že Denisa Pavlínu poslala, aby si ho otestovala. To mu samozřejmě imponuje. Zato Denisu to pořádně naštve. Její plán se totiž začíná rozpadat!

Sledujte sestřih ze seriálu Slunečná:

John se bude díky Pavlínině nečekané nabídce o Denisu zajímat ještě víc. A sama Denisa nedostojí svým závazkům a Johnovi podlehne…

Na 37. epizodu seriálu Slunečná se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také exkluzivně on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.