Životní styl

20. října 2020 05:59

Extra ukázky ze seriálu Slunečná: Chudák Julča, místo své lásky musí hlídat lásku Týny a Janka a ještě k tomu rodinu!

Julie s veterinářem Martinem by si za normálních okolností mohli užívat sami sebe a neřešit okolí. Ale bohužel jim to není přáno. Na obzoru se totiž rýsuje nemálo vztahů, ke kterým by pokud možno nemělo dojít. A Julie se o to postará. Podívejte se na to už teď v extra video ochutnávkách. A výsledek Julčina snažení můžete sledovat v úterý ve 20.15 na Primě v 52. epizodě seriálu Slunečná.

Ve Slunečné se dějí věci! Týna je už delší dobu naštvaná na Janka, prostě spolu nevycházejí. Je sice vidět, že jí Janek není lhostejný, nicméně je rozhodnuta vztah ukončit. A když se ukázalo, že by o Janka měla zájem Karolína, Týna to bere jako ideální možnost se ze vztahu s Jankem osvobodit.

Sledujte upoutávku úterní epizody:

Jenže Julie i Běta to vidí trochu jinak – navzdory tomu, jak se Týna prezentuje. Podle obou je pro Týnu Janek muž jejího života. Běta sice Týně do života moc mluvit nechce, nicméně Julča na celou záležitost nahlíží jinak.

Vyskytne se ale v prekérní situaci! Ve společnosti Martina, Sylvy s Vildou a Karolíny s Jankem vyráží do kina a najednou neví, kterou dvojici hlídat dřív. Evidentní totiž je, že Sylvě není stále lhostejný Vilda a že Karolína přímo cílí na Janka. Julča tak bude muset volit mezi ctí svého bratra Štěpána nebo (dle jejího úsudku) životním štěstím nejlepší kamarádky Týny.

Sledujte Julčino dilema v sestřihu z 52. epizody Slunečné:

A Martinova trpělivost má také své hranice… Vztahy ale nebudou jediná věc, kterou bude ves Slunečná žít. Sylva se po dlouhé době sblíží nejen s Týnou, ale se všemi na statku.

Podobné články

Její nepřítomnosti v domácnosti bryskně využije Lída, které se podaří na svou stranu přetáhnout Romana. Ten má totiž stále zájem o pozemky kolem statku, kde plánuje budovat solární elektrárnu. A jak se ukazuje, jakkoliv si vzájemně nemohli přijít na jméno, Roman s Lídou by možná mohli najít společnou řeč…

A sháňka bude ve Slunečné i po profesorovi! Hledat ho bude právník, před kterým se bude profesor pro jistotu skrývat. Najevo nicméně vyjde, že mu nic nehrozí. Po chvíli se ale objeví profesorův proradný syn. A Róza ho na první dobrou prokoukne. A jakkoliv se vzájemně špičkují, Róza by za obrýleného učence dala ruku do ohně. Sledujte v ukázce, jak vyběhne s jeho synem:

Proč se vůbec profesorův syn na Slunečné objevil? A jak dopadne Julčin plán zabránit dvěma sblížením? Na to se podívejte v úterý ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.