Seriály a filmy

17. prosince 2020 21:07

Denisa Nováková

Extra video: Eva Burešová a Marek Lambora ze seriálu Slunečná vám přejí krásné Vánoce

Podívejte se na záznam exkluzivního živého vysílání Evy Burešové a Marka Lambory alias Týny a Janka ze seriálu Slunečná. Mají pro vás vánoční kvíz, překvapení i přání k Vánocům!

Marek Lambora a Eva Burešová zpříjemnili čtvrteční reklamní pauzu ve vysílání seriálu Slunečná na Facebookovém profilu Slunečné @primaslunecna všem divákům svým živým vysíláním.

Právě teď se můžete podívat na záznam tohoto vysílání:

Marek s Evou si udělali malý vánoční kvíz. Ve videu se mimo jiné dozvíte:

  • Jak vypadá jejich štědrodenní večeře?
  • Jaké je jejich nejoblíbenější vánoční cukroví?
  • Jaké vánoční zvyky dodržuje Marek Lambora?

A dozvíte se i mnoho dalšího! Seriál Slunečná má nyní pauzu ve vysílání. Svůj oblíbený pořad nicméně můžete sledovat online v exkluzivních předpremiérách!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 6. 2025

Berani, dnes pro vás může být obtížné udržovat pořádek a organizovanost. Vypadá to, jako byste se snažili uspořádat místnost plnou peří, kterou zmítají poryvy větru. Kupte si těžítko. Mezitím se možná budete chtít vzdát organizování peří a zabývat se jím jindy. Možná se cítíte příliš líní na to, abyste bojovali s větrem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.