Extra video ze seriálu Slunečná: Sylva se dozví, že Vilda není milionář!

Jak zareaguje? Byla to fakt láska, nebo prostý kalkul? Na to se podívejte už teď v extra ukázce z úterní epizody seriálu Slunečná, kterou na Primě uvidíte ve 20.15.

Když se Týna dozvěděla, že jí Janek lhal o tom, že je Linhartův řidič, ale ve skutečnosti je sám bohatý podnikatel Linhart, hodně se jí to dotklo. Janka pak vypakovala ze statku s tím, že už ho nechce nikdy vidět. Jeho lži brala jako velkou zradu. Roman jí samozřejmě řekl i o tom, že celý její vztah s Jankem vznikl na základě sázky, a to už na Týnu bylo prostě moc…

Proti tomu, jak zareaguje její sestra, když se dozví, že domnělý milionář Vilda je ve skutečnosti pouhý řidič, je to ale pořád slabý odvar. Sylva se už těší na svatbu s milionářem a představuje si život na vysoké noze. Během ranních romantických radovánek se Vilda konečně osmělí a Sylvě řekne pravdu. Její reakci si možná dovedete představit, ve videu si ji ale užijete ještě o něco lépe.

Sledujte extra ukázku ze seriálu Slunečná:

Jak nakonec obě sestry s informací popasují? Sblíží je to, nebo naopak ještě víc rozdělí? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.