Životní styl

6. října 2020 05:59

Extrémní svatební debakl. Podívejte se, jak Sylva v seriálu Slunečná dopadne!

Chystá se v pořadí druhá veselka Štěpána Vacka se slečnou Popelkovou, tentokrát se Sylvou. A opět neskončí moc úspěšně… Podívejte se na to v úterý v další epizodě seriálu Slunečná v úterý ve 20.15 na Primě.

Ves Slunečnou čeká další svatba, Sylva se má provdat za Štěpána a plánuje to velkolepé. Na statku z nadcházejícího sňatku nikdo moc radost nemá, sama Týna se ho dokonce odmítá účastnit, stejně jako většina ostatních. Jediný, kdo se otevřeně chystá, je Běta, kterou Sylva poprosila, aby jí šla za svědka.

Nakonec na svatbu vyrazí i Julie, po níž bude chtít Štěpán, aby mu svatbu odsvědčila. Jenže Týně se na sňatku stále něco nelíbí. Ostatní mají pocit, že na sestru žárlí kvůli tomu, že si nakonec bere Štěpána. Ale kdepak, Týna má strach, aby Vackovi Sylvu nepodvedli. Podezření nakonec pojme i Běta, ale ani Týnu, ani Bětu Vackovi za Sylvou nepustí…

Diváci dobře vědí, proč setkání Vackovi tolik brání. Bojí se, že by se Sylva mohla dozvědět, jak na tom jsou finančně, a ze svatby vycouvat. Také Sylva bude ale dělat pořádné naschvály. Na svatbu si pozve nečekané hosty, třeba Romana Maxu, který ji nakonec dokonce odvede k oltáři. Lída bude zuřit!

Podívejte se na svatební video:

Roman se svým odjezdem na svatbu vzepře Johnovi Linhartovi, který ho výslovně pošle na jednání s důležitým klientem. Romanovi je to už ale jedno, Johna má v poslední době plné zuby. Toto ale nebude jediná věc, co Roman vyvede. Bude to právě on, kdo Sylvě prozradí tajemství o tom, že Vackovi nemají ani korunu. A Sylva to ve velké scéně prozradí celé vesnici!

Mrkněte se na to ve videu:

Štěpán tedy opět ostrouhá, nevěsta mu zase zmizí. Podobně ale dopadne i Janek, kterého Týna definitivně vyhodí ze statku. Ještě štěstí, že Vilda nestihne včas pořídit nové auto, aby Janka vyzvedl. Janek totiž vymyslí dokonalý podnikatelský plán, jak pozvednout Slunečnou z popela. Vrhne se proto do toho, co mu šlo vždy líp než vztahy – byznys!

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě a nezapomeňte, že ji můžete sledovat také exkluzivně on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.