Herci ze seriálu Slunečná navštívili domov seniorů

Babičkám a dědečkům z domova seniorů rozzářili oči herci ze seriálu Slunečná. Eva Burešová, Tereza Brodská a Roman Tomeš se vypravili na návštěvu a místní obyvatele potěšili svou přítomností i dárky.

Domovy seniorů mají velmi omezený režim, návštěvy jsou náročné a osamění lidí v domovech velké. Herci ze seriálu Slunečná tak neváhali a na malou návštěvu zavítali. „V této době jsme stále všichni zavření, tak jsem tušila, že bychom jim udělali radost, a jsem ráda, že jsme to splnili. Za mě ale radost udělali oni nám, protože to pro nás bylo takové malé divadelní představení,“ přiznala po návštěvě Eva Burešová a Roman Tomeš dodává, že setkání mělo milou, rodinnou atmosféru.

Seriál Slunečná potěšil seniory

K Evě a Romanovi se přidala i Tereza Brodská, která má sama maminku v léčebně dlouhodobě nemocných, a tak ví, jak je to pro všechny uvnitř těžké. „Je to výborné, protože je tu mladá krev – Evička Burešová a Roman Tomeš, takže to bylo hrozně milý. A já tím, že sama mám maminku v LDN, chápu, co to pro ty lidi znamená, že za nimi někdo může přijít a udělat jim radost. A hlavně mě potěšilo, že někteří budou moci být na Vánoce se svou rodinou. To u nás ale bohužel nejde,“ říká herečka, která zatím netuší, jestli se bude moci za maminkou Janou Brejchovou během Vánoc alespoň podívat. „Myslím si, že tam ten zákaz je dost striktní, a je to dobře. Samozřejmě musíme myslet nejen na sebe, ale hlavně na druhé. Doba je taková a je třeba se s tím smířit.“

Všichni herci samozřejmě před návštěvou podstoupili testy na covid, aby klienti domova seniorů byli v bezpečí. Herci si se seniory zazpívali koledy a potěšili je drobnými dárky. Eva Burešová jim dala dokonce i jeden seriálový dárek, když prozradila, jak to v budoucnu bude mezi ní a jejím seriálovým partnerem Markem Lamborou alias Jankem. „My jsme tak nějak naznačovali, že se v Týně něco zlomí, uvědomí si některé věci a udělá nějaký krok k tomu, aby už byli všichni diváci spokojení – a mí rodiče taky,“ směje se Eva Burešová, která má pro letošní rok dotočeno a těší už se jen na svátky. Stejně tak i Roman Tomeš, který prožije Vánoce doma s rodinou. „Starší syn Jonáš už Ježíška vnímá hodně, a dokonce mluvil s Ježíškovým pomocníkem po telefonu. Už se ptá, kdy bude moci vyhlížet Ježíška a kdy uslyší zvoneček. Kvůli těm momentům se na to těším moc.“

Herci ze Slunečné všem přejí krásné a klidné Vánoce a na obrazovkách se opět těší na viděnou 12. ledna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.