Herečka Bára Jánová si v seriálu Slunečná splnila sen

Zatímco diváci se na nový seriál televize Prima Slunečná mohou těšit až v novém roce, herci už dávno natáčí v ateliérech i na farmě, kde musí zvládnout nejedno dobrodružství. Pro herečku Báru Jánovou je Slunečná druhý primácký seriál, objevila se už v Ohnivém kuřeti. Tam si ale neprožila to, co dnes při natáčení. Jako správná farmářka totiž musí umět jezdit na koni, a zatímco seriálová Sylva s tím nemá problém, pro herečku je to něco, co se musí naučit.

Roli zlé Sylvy Popelkové ze statku zvládá herečka bez problémů, jakmile ale došlo na to, že se Bára bude muset vyhoupnout do sedla, nastal problém. Bára totiž na koni jezdit neumí, a tak musela přijít na řadu drezura.

Překvapení v seriálu Slunečná

„Když jsme začali točit, tak jsem ještě nevěděla, že budu jezdit na koni. S tím přišli z produkce asi až po třech týdnech natáčení. Když se mě zeptali, zda to umím, tak jsem řekla, že ne, ale jdu do toho!“ přiznává herečka, která se dokonce na rajtování těšila. „Respekt tu je, ale strach nemám. Vzhledem k tomu, že znám spoustu lidí, kteří jezdí na koni dlouho, tak jsme se o tom bavili. Důležité je přistupovat ke koni s co největším klidem, láskou, otevřeností a přesvědčením, že to spolu zvládneme.“

Podstatně větší zkušenosti s koňmi má její herecký kolega Filip Blažek. Ten, coby ostřílený pohádkový princ, umí jezdit velmi dobře. „Koně mi nedělají problém, dokonce jsem myslel, že budu jezdit víc.“

Herecké úkoly jsou zkrátka výzvy a někdy mají herci i to štěstí, že jsou také splněním snu. „Měla jsem teď třetí trénink, ale chtěla bych jezdit častěji. Dokonce jsem se rozhodla v tom pokračovat, protože mě to opravdu baví.“ Bára ještě vydolovala z paměti, kdy se s koněm setkala vůbec poprvé tváří v tvář. „Na dovolené v Egyptě. Bylo mi asi dvanáct a byla možnost se na pláži projet na koni. Taková hodinová vyjížďka. Určitě jsem taky jezdila na poutích na poníkovi, ale to si už nepamatuji. Navíc s tím dnešním ježděním se to vůbec nedá srovnat,“ dodává herečka, na kterou se můžete těšit už od ledna v novém komediálním seriálu Slunečná.

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.