Celebrity

13. července 2021 06:00

Hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová: Stane se z ní skutečná farmářka?

Slunečná (112):Žádost o ruku

Málokdy se přihodí, že se herečkám jejich role stane osudovou. V případě Evy Burešové to tak opravdu může být. V postavě mladé farmářky Týny Popelkové, kterou představuje v seriálu Slunečná, se totiž opravdu našla. A jak sama přiznává, žít na statku a starat se o zvířata by ji lákalo i v reálném životě. „Stoprocentně si to dovedu představit,“ říká herečka.

Ve farmářském způsobu života spatřuje samá pozitiva. „Baví mě manuální práce a ráda usínám sedřená s tím, že jsem něco rukama vytvořila. Ráda se starám o zvířata. Mít vlastní mléko, maso nebo vajíčka by také bylo moc fajn. Navíc děti by vyrůstaly se zvířaty, což by bylo úžasné. Láska ke zvířatům je u dětí důležitá,“ popisuje Eva hlavní přednosti farmaření.

Pokud by se v budoucnu naskytla možnost pořídit si statek, který by tohle všechno splňoval, nejspíš by neváhala. „Je to můj sen a moc si to přeji,“ potvrzuje herečka.

Zatím bydlí v Praze. Ale...

Zatím je ale spokojená ve svém novém bytě v Praze, který si pořídila loni na podzim. „Zamilovala jsem se do něj a postupně si ho dovybavujeme. Jde to pomalu, ale už to tam začíná vypadat jako domov. Je to taková oáza klidu, mám tam spoustu kytiček,“ líčí Eva, která se zhlédla ve skandinávském stylu. „Nápady ohledně vybavení hledám na internetu, ale přiznám se, že nemám moc smysl pro detail,“ krčí rameny.

Natáčení je pro ni za odměnu

Natáčení seriálu Slunečná jí změnilo život. Každý den před kamerou si maximálně užívá a říká, že tato práce je za odměnu. „Na place se potkávám s ovcemi, krávami, štěňaty... Naučila jsem se třeba dojit kozy. Teď tam máme malinkaté kozičky, které jsou rozkošné, tak se s nimi mazlím. Osvěžila jsem si také čepování piva. Když mi bylo nějakých osmnáct, devatenáct let, tak jsem asi tři měsíce dělala brigádu za barem,“ konstatuje Eva Burešová.

Nepopírá, že jí seriál pomáhá i po finanční stránce. Zvláště v dnešní době, kdy řada umělců kvůli pandemii koronaviru nemůže vykonávat svoji profesi naplno. „Přišla jsem o polovinu práce, takže jsem samozřejmě ráda, že točíme dál.“

Zvídavému synkovi má co vysvětlovat

Její syn Nathaniel, kterému budou v červnu čtyři roky, už se pomalu začíná stávat pozorným televizním divákem a maminka má někdy doma co vysvětlovat. „Když třeba viděl Slunečnou, jak jsem se líbala s Jankem, vyptával se na to. Už to vnímá trochu víc,“ líčí s úsměvem. „On je neskutečně nádherná dušička. Velmi empatické dítě. Snažím se praktikovat to, jak mě vychovávala moje maminka. Naopak věci, které mi v dětství vadily a pamatuji si je, se snažím neopakovat,“ uzavírá představitelka Týny Popelkové.

Mrkněte se na celý příběh lásky mezi Týnou a Jankem v seriálu Slunečná on-line v archivu iPrima:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.