Inzerát na seznamce: Statkářka s krachujícím statkem a problematickou sestrou alias Týna

Týna i Julča jsou obě zase single. Co s tím? No přece seznamka. Julie se chopí akce a to by bylo, aby nějakého chlapa pro sebe a Týnu nesehnaly. Jak to dopadne, to uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v seriálu Slunečná.

Týna je po rozchodu s Jankem zničená, i když se jí to samozřejmě veřejně nechce přiznávat. Je smutná jak z toho, že vztah skončil, tak především z toho, že jí Janek celou dobu lhal a že byla v podstatě předmětem sázky. Na statku se její rozhořčení příliš s pochopením nesetkává – vzhledem k finanční situaci statku by se přece zamilovaný milionář hodil, nebo ne? O tom ale Týna nechce ani slyšet.

Svůj srdcebol se nejprve pokusí zahnat prací. Ta sice šlechtí, ale zlomenému srdci tolik neuleví. Po nějaké době tak upadne do letargie, jenže to se jejím blízkým líbí ještě o něco míň než její přehnaná pracovní aktivita. Týna si ale nedá říct a odmítá vycházet ze svého pokoje. Naštěstí je tu ale pořád její nejlepší kamarádka Julča.

I když má Týnu ráda, nevadí jí si z ní udělat legraci. Teď vymyslí, že by se na statku určitě hodil nějaký muž. Kde ho sehnat? V moderní době přece na seznamce, a tak Julie nelení a hned sobě i Týně založí na seznamce profil. Jaký?

Podívejte se na ukázku ze seriálu Slunečná:

Přinese profil na seznamce své ovoce? Na to se budete muset podívat sami v seriálu Slunečná, který vysíláme na Primě každé úterý ve 20.15 a který můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.