Iva Hüttnerová bude v seriálu Slunečná léčit bylinkami i energií. Věří sama na podobnou magii?

Alžběta ze seriálu Slunečná je v podstatě taková kouzelná babička, která dokáže každému pomoci, ať už prostřednictvím bylinek, pozitivní energie nebo vodou z místní studny. Jak je na tom s přístupem k podobné magii její herecká představitelka Iva Hüttnerová? Podívejte se již nyní na rozhovor!

Alžběta, kterou Iva Hüttnerová hraje v seriálu Slunečná, je hodná hospodyně a oporou pro každého. Hlavní hrdiny seriálu, sestry Týnu a Sylvu, vychovala a z její kuchyně na statku Na Slunečné se neustále line nejen opojná vůně dobrot, ale hlavně pohoda a klidu.

Kromě toho, že mile, ale důsledně Běta v podstatě dohlíží na ostatní na statku, je také něčím, jako čarodějkou, která sbírá byliny za úplňku, mluví se zvířaty a umí pracovat s energií tak, aby každému pomohla od jeho obtíží. Jak to má se vztahem k přírodní medicíně její herecká představitelka Iva Hüttnerová?

Sledujte rozhovor k seriálu Slunečná:

Na seriál Slunečná se budete moci podívat již v sobotu 11. ledna ve speciální předpremiéře! Nechce se vám na nový seriál čekat? Co takhle si dlouhou chvíli zkrátit ve společnosti některých z oblíbených primáckých seriálů, které můžete sledovat online v archivu iPrima!

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online rozhovor

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.