Jak překazit svatbu Štěpána a Týny? Roman na to má v seriálu Slunečná perfektní návod

Janek není ze svatby Týny a Štěpána nadšený. A bude to překvapivě Roman, kdo skvěle naplánuje, jak svatbu překazit. Jankovi se to ale moc líbit nebude… Seriál Slunečná sledujte v úterý na Primě od 20.15 nebo se na úterní epizodu podívejte již nyní online v iPrima Videopůjčovně.

Štěpán si Janka od doby, co se dozvěděl, že mu zachránil život při autonehodě, zamiloval. A to dokonce tak, že za Jankem přijede do Prahy a požádá ho o to, aby mu byl na svatbě svědkem. Jankovi se to ani za mák nelíbí, ale co nadělá…

Štěpán ale vymyslí ještě jeden nápad, Janek by mu jako svědek měl uspořádat rozlučku se svobodou, a ideálně někde v Praze, vždyť tam to žije. To se Jankovi nelíbí už vůbec, ale než stačí Štěpána naplno odmítnout, do záležitosti se vloží Roman, který Štěpána ujistí, že párty je jistá. Janek moc nechápe, kam tím Roman míří…

Mejdan se nakonec bude konat u Janka v bytě. Bude samozřejmě šílená party, která Jankovi vůbec nevyhovuje. Jenže Roman měl opravdu plán na to, jak Štěpánovu svatbu překazit, a to dokonce tak, aby svatbu zrušil sám Štěpán. Jak toho chce Roman docílit?

Podívejte se na extra video ze seriálu Slunečná:

Podaří se Romanův plán? A jak se na celou záležitost bude dívat Janek? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.