Jak to vypadalo, když diváci navštívili natáčení seriálu Slunečná? Sledujte to ve videu

Kvůli současné situaci je sice natáčení vašeho oblíbeného seriálu Slunečná dočasně přerušené, my vám ale přinášíme malou video vzpomínku na to, jak to vypadalo při natáčení ještě minulý měsíc, kdy se do ateliérů podívali tři výherci naší soutěže a jejich doprovod. Podívejte se na to, jak si návštěvu užili!

Soutěž o 3 vstupy na natáčení seriálu Slunečná pro výherce a jejich doprovod proběhla 16. ledna 2020, v pražských ateliérech jsme výherce přivítali 13. února 2020.

Naše návštěva si prošla všechny ateliéry. Výherci se dozvěděli také pár zajímavostí ohledně natáčení, a dokonce si zkusili být také přímo součástí natáčení, kdy si vyzkoušeli komparzní roli návštěvníků hospody na statku Slunečná, kterou provozuje Týna Popelková (Eva Burešová) společně se svými blízkými Bětou, Tomem, Rózou, Tonym a profesorem.

Podívejte se na video ze soutěže se seriálem Slunečná:

Možnost stát se na chvíli herci výherce samozřejmě bavila, po natáčení ale přišel moment, na který se těšili určitě mnohem víc, a to setkání s jejich oblíbenými herci ze seriálu Slunečná – Markem Lamborou (Jankem) a Evou Burešovou.

Výherci se také dozvěděli pár zajímavostí o natáčení. Také s vámi se o ně rádi podělíme.

Věděli jste, že…

  • … ve zdech jsou díry (zakryté třeba obrazy), kde jsou umístěné kamery?
  • … místo červeného vína se při natáčení pije rybízový džus, místo vodky a slivovice voda a místo bílého vína jablečný džus?
  • … jen pivo je skutečně pivo, ale nealkoholické?
  • … vlastním natáčením seriálová práce nekončí, vlastně naopak – poté se zvlášť dotáčí zvuky a natočené materiály se dále sestřihávají a prochází postprodukcí? Na natáčení proto mají své místo i „kontroloři“, kteří dávají pozor třeba na to, aby měla herečka vždy stejnou nohu přes nohu nebo herec na stole upité stejné množství piva. Právě kvůli tomu, že se scény po natočení ještě sestřihávají.

Seriál sledujte na Primě každé úterý ve 20.15, ale pokud vám vaši oblíbení herci chybí, připomeňte si je v našem iPrima archivu v dalších seriálech.

Marek Lambora a Bára Jánová si společně zahráli v seriálu Ohnivý kuře:

Eva Burešová se představila jako zdravotní sestřička Petra v seriálu Modrý kód:

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.