Životní styl

1. ledna 2021 05:59

Janek a Týna v seriálu Slunečná. Připomeňte si ve videu, jak to bylo od úplného začátku!

Seriál Slunečná opanuje dlouhodobě jedna velká lovestory mezi Jankem Linhartem a Týnou Popelkovou. Podívejte se na exkluzivní video a připomeňte si, jak zvláštní pouto mezi těmi dvěma vzniklo.

Janek Linhart se na statku na Slunečné objevil docela náhodou kvůli cyklistickým závodům. Jakmile ale spatřil Týnu, bylo mu jasné, že se začíná odehrávat něco nečekaného. A i když to začalo jako sázka mezi ním a Romanem, nakonec se mu Týnu podařilo získat.

Bohužel hrála ale hodně významnou roli právě sázka, v níž šlo o to, že by měl Janek Týnu sbalit nikoliv jako milionář Linhart, ale jako pouhý řidič Vilda. Došlo tedy na velkou výměnu rolí, která vyústila nejen v to, že si Vilda málem vzal za ženu vypočítavou Sylvu Popelkovou, ale i na to, že se nakonec Jankovi podařilo získat Týnino srdce.

Jenže pravda nakonec stejně vyplavala na povrch a Týna nezareagovala zrovna přívětivě, kdy zjistila, že Janek není Vilda, za kterého se vydával…

Podívejte se na exkluzivní video ze seriálu Slunečná:

Jestli si chcete připomenout nejen to, jak vzrůstala láska, nenávist a opětovně láska mezi Týnou a Jankem, ale i další příběhy ze statku na Slunečné, vydejte se do našeho bohatého archivu iPrima, kde se můžete podívat na všechny odvysílané epizody svého oblíbeného seriálu:

A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně, nyní ve speciálním cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.