Janek má zlomené srdce. Co mu na to v seriálu Slunečná poradí milující tatínek John? Sledujte video

To, že se Týna vdala za Štěpána, zlomilo Jankovi srdce. Všímají si toho i jeho blízcí, a dokonce i sám John, kterého rozhodně nelze považovat za tatínka roku, chce svému synovi zvednout náladu. A má na to samozřejmě i dost osobitý recept. Jaký? Podívejte se na to ve videu, a hlavně se nezapomeňte dívat v úterý ve 20.15 na Primě na to, jak se Jankovi tento plán bude zamlouvat.

Týna se za Štěpána sice neprovdala a od oltáře utekla, jenže to už Janek netuší. Utápí se ve smutku a Týnu se snaží dostat z hlavy prací a cyklistikou. Toho, že má problém, si všimne i John a Jankovi naordinuje léčbu podle vlastního gusta. Ta zahrnuje exotické destinace, krásné ženy a chybět by neměla ani další zábava…

Janek si není úplně jistý ohledně toho, že zrovna tohle je způsob, jakým zrelaxovat, stejně tak s tímto plánem není úplně ztotožněná Hana, která Janka zná od mala. John si ale nedá říct.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Opravdu Janek odletí s Johnem na nezřízené orgie na Kapverdy? A jak se mu bude mezi krásnými ženami líbit? A co teprve, jak se zachová, až zjistí, že se Týna vůbec nevdala?

Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat už teď v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.