Janek s Romanem se opět střetnou. Tentokrát Roman dostane, co si zaslouží

Roman se snaží Janka v seriálu Slunečná dlouhodobě podrazit. A zdá se, že nyní se mu to konečně povedlo. Janek je ve firmě Solange zcela ze hry. Jenže podobné naschvály Janek neodpouští. Sledujte už nyní v ukázce, jak si s Romanem poradí. Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě nebo už teď on-line v iPrima Videopůjčovně.

Podívejte se na to, jak už to Janek prostě nevydrží a dá Romanovi pořádně přes ústa. Proč? Protože je to právě Roman Maxa, kdo může za to, jak Janek Linhart skončil v Solange a byl to on, kdo proti Jankovi poštval jeho vlastního otce Johna a koneckonců i Týnu.

I když John Janka ze Solange vyhodil, Janek se odmítá vzdát a opustit kanceláře, které mu stále patří. Romanovi by mohlo stačit, že mu podařilo Janka vyštvat z firmy. Jenže to je mu málo. V době, kdy nepředpokládá, že by se ve firmě Janek objevil, se vydá do jeho kanceláří „udělat mu v nich pořádek“. Jenže Janek se právě v ten moment v kanceláře objeví… A jeho reakce nebude pochopitelně moc milá.

Podívejte se na to v ukázce ze seriálu Slunečná:

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě. A pokud chcete vědět, jakou další sviňárnu Roman vyvede, můžete se na ni podívat už teď on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.