Janek se v seriálu Slunečná střetne tváří v tvář se svým únoscem z dětství!

Janek Linhart trpí od dětství nočními můrami. Není se čemu divit, jako dítě jej unesli a po jeho otci Johnovi požadovali tučné výkupné. Jak se ukáže, únoscem byla osoba blízká jeho rodině. Kdo? To se dozvíte již ve čtvrtek v další epizodě seriálu Slunečná, kterou televize Prima vysílá od 20.15.

John Linhart má coby byznysmen spoustu známých. Jeho dlouholetým známým a historickým obchodním partnerem je i jistý Košut. S ním se John setkává zcela náhodou. Pozve ho na statek na Slunečné. Od Romana se totiž John dozví všechno o tom, proč vlastně Janek na Slunečnou jezdí a rozhodne se trochu rozvířit vody. Jak ale Janek zjistí, Košut není jen známým jeho otce, ale je také tím, kdo ho jako dítě unesl a požadoval po Johnovi výkupné. Jak na to bude John reagovat?

Sledujte sestřih ze seriálu Slunečná:

John to samozřejmě nepřejde bez povšimnutí a vymyslí dokonalý plán – nejenže Košuta připraví o peníze, ale zároveň mu dá okusit jeho vlastní med. Má se na co těšit!

Na statku se pomalu ale jistě rozjíždí podnikání se Slunečním čajem. I když Týna ani Julie Sylvině podnikatelskému talenty moc nevěřily, Sylva se prokázala jako vcelku schopná. Zejména, když do ní zainvestoval své peníze Vilda.

Pohodu doma u Vackových naruší děda Vacek, který se je bez ohlášení rozhodne navštívit. Rodina, a zejména Lída s ním moc nevychází, a to netuší, že se děda ještě zdrží… A Týna s Jankem se konečně sblíží!

Podívejte se na upoutávku:

Na další epizodu seriálu Slunečná se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě. Kromě toho můžete sledovat seriál Slunečná i online:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.