Životní styl

29. září 2020 05:59

Janka vypátrají na statku Slunečná novináři. A Týně s ním dojde trpělivost!

Jako dítě si Janek Linhart prošel traumatizujícím zážitkem. Proto se celý život snaží, aby nikdo nevěděl, jak doopravdy vypadá. Jenže právě teď ho na statku Slunečná vypátrají novináři a jeho plán se hroutí jako domeček z karet. A Týna ho navíc v těžké situaci nijak moc nepodporuje. Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Janka Linharta jako malého kluka unesli a po jeho otce žádali tučné výkupné. I když všechno dobře dopadlo, Janek od té doby v závislosti na tom, v jak stresovém období života je, trpí nočními můrami. Před lety se proto rozhodl, že nechce, aby nikdo věděl, jak vypadá, aby případně nevystavil podobně traumatizujícímu zážitku své budoucí děti.

Donedávna se mu v tomto ohledu dařilo, nyní je ale všemu konec. Přímo na statku na něj nastoupí novináři, kteří si dokonce zcela bez skrupulí najdou jeho občanský průkaz, aby si ověřili, že se jedná skutečně o podnikatele Janka Linharta. Janek je vzteky bez sebe, je mu jasné, že se ve Slunečné novináři neobjevili náhodou. A Týna mu svým přístupem také moc nepomáhá.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Janek se snaží alespoň přijít na to, kdo ho novinářům „prodal“, jestli se jednalo o někoho ze statku, z vesnice nebo snad z Prahy? Týna se mu snaží domluvit, ať na statku nikoho neobviňuje. Jenže Janek si není jistý už ničím….

Vackovým přichází konečně vyměřená pokuta z kontroly lihovaru. A přichází v nečekané výši – Vackovi mají zaplatit 15 milionů korun, navíc mají pozastavenou živnost. Když se o astronomické pokutě dozví Franta Vacek, zkolabuje. A Štěpánovi je jasné, že z celé situace existuje jen jediné východisko. Sňatek se Sylvou!

Podobné články

Julie je přesvědčená o tom, že má svého Martina jistého. Když ji nyní Martin zve, aby vyrazila na čundr s ním a jeho přáteli, s gustem odmítne. Aby toho ale nelitovala. Jak se zdá, jedna z Martinových kamarádek by o milého veterináře měla zájem. A když se ukáže, že všichni ostatní už jsou zpátky ve Slunečné a Martin s dotyčnou nikde, v Julii se pohne žárlivost.

Sledujte video:

Na to, jak to s Martinem a Julií ve skutečnosti je, se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.