John Linhart je borec. V seriálu Slunečná skončí nahý na Malé Straně

Otec Janka Linharta John se s ničím nepáře, miluje život a ženy. Tentokrát se mu ale jeho milostné avantýry vymstí. A jaké to bude mít důsledky pro byznys jeho syna? Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Jak se tak poštěstí, že skončíte úplně nazí v křoví na Malé Straně jen s mobilem v ruce? Excentrickému Johnovi Linhartovi poměrně snadno. Na trapný koktejl stačí smíchat jednu mladou dámu a náruživého milovníka.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Proč Janka chování otce tak popudí? Mladá dáma, se kterou totiž Johna novináři nachytají, není jen tak někdo, ale dcera ministra průmyslu, s nímž bude Janek jednat ohledně spolupráce své firmy s estonskou vládou. Tohle dobře nedopadne…. Podívejte se na seriál Slunečná ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.