Julča má v seriálu Slunečná velké tajemství! Jaké?

Julie Vacková sice působí, že žádného chlapa nemá. Ale ono to tak vůbec není, naopak! Vypadá to, že je to mnohem vážnější… Na seriál Slunečná se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě nebo už teď online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

Všichni Vackovi, a zejména maminka Lída, mají pocit, že už by si Julča konečně měla najít chlapa. Jak to ale vypadá, Julča už jednoho dávno má. Nebo spíš měla. Teď si ho pozve na vážnou rozmluvu do hospody na Slunečné. Zjistí totiž, že je těhotná a tuto nastalou situaci se rozhodne řešit dost nečekaně!

Ještě, že je na blízku její brácha Štěpán, který si se zhrzeným milencem poradí. Jenže pořád neví, co je příčinou toho, že cizí chlap tak vybouchne. Jak se bude na novinku, že bude strejda, tvářit? A jak si se zuřícím Julčiným nyní už ex-milencem poradí?

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Jak se na veselou novinku bude tvářit zbytek rodiny? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat už nyní online v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.