Julie a veterinář se začínají sbližovat. I když to tak v seriálu Slunečná zpočátku nevypadalo

Veterináři Martinovi se Julie evidentně líbí. Po fiasku na posledním rande má ale pocit, že se mu Julie vyhýbá. Sblíží se ti dva konečně spolu? Podívejte se na to v 39. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat ve čtvrte ve 20.15 na Primě.

Podle Týny jsou Martin a Julča pro sebe jako stvoření. Bohužel jsou také úplně stejní – oba se stydí dát najevo své emoce. Na Martinovi ale Týna vidí, že se kvůli Julii trápí, a i přes zjevný ostych se ji snaží opět oslovit. Má ale pocit, že se mu Julie vyhýbá. To se mu ale Týna pokusí vysvětlit. Pro Martina jsou dveře otevřené nejen na statek, ale i do Juliina srdce.

K oslovení Julie si nicméně Martin vybere tu nejméně vhodnou chvíli. Julčin bratr Štěpán totiž nedodržuje doporučenou abstinenci a příliš namáhá svoji jedinou ledvinu, která mu zůstala po vážné autonehodě. Jednoho dne se probudí s velkou bolestí zad, o níž si myslí, že ji způsobilo tahání těžkých beden. Jak se ale ukáže, nejsou to záda, ale právě ledvina, kterou Štěpán namáhá neřízenou konzumací alkoholu. Poškození ledviny je tak závažné, že Štěpána ze statku Slunečná odváží přímo záchranka.

Martin proto dostane od Julie košem:

Pro přirozeně ostýchavého Martina to bude poslední kapka, kdy získá pocit, že o něj Julie nemá zájem. Jenže Julie o něj zájem má, jen to nedokáže dát úplně najevo, čemuž se po fiasku na jejich prvním rande není co divit. Protože se ale Julie Martinovi opravdu líbí, ještě jednou se pokusí ze svých citů vyznat. Jak to dopadne?

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Na 39. epizodu seriálu Slunečná se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.