Seriály a filmy

25. května 2021 05:59

Julie nosí v seriálu Slunečná pás cudnosti. Co se mezi ní a Martinem děje?

Slunečná (108) - upoutávka

Protože jde o Julii, je to samozřejmě tak trochu recese. Proč se ale bude každému snažit namluvit, že pás cudnosti je to nejlepší, co může být? Na to se mrkněte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Mezi Jankem a Týnou to začíná být vážné. Začínají uvažovat o potomkovi! V tomto ohledu je ale bude čekat velká zkouška, budou se totiž muset postarat hned o dvě malá miminka, nejen tradičně o Vašíka Julči, ale také o malou Haničku, Jankovu sestřičku. Jak ti dva obstojí a změní se tím jejich názor na potomky?

Sledujte extra ukázku ze seriálu Slunečná:

Kratinovi řeší dceru Janičku, která stále odmítá chodit do školy, protože se míní naplno věnovat rozvíjení rodinného gruntu přesně v tom duchu, jak jí poradila její babička Valentýna. Její nadšení pro rekonstrukci skleníků ale už zdaleka nesdílejí rodiče, kteří by rádi, aby alespoň dokončila střední školu. S tou to ale nyní vypadá bledě, a tak bude Jana Kratinová nucena přivolat takovou pomoc, jakou by si sama nikdy nepředstavila…

Na Julii se valí další povinnosti spojené s natáčením filmu. Ten je sice, co se točení samotného týká, téměř hotov, jenže nyní začíná nové martyrium, Julie musí dávat rozhovory informací lačným novinářům. Když se ale otázky začnou po prvním kole rozhovorů opakovat, Julii to přestane bavit. Poslechne proto radu Týny a rozhovory si začne náramně užívat.

Z novinářů si přitom bude dělat jen tak trochu legraci:

Mafiánský podnikatel Zavařil se snaží zrekrutovat Jakuba na malý kšeftík. Jakmile se ale kolem motá Zavařil, je jasné, že se budeme pohybovat na hraně zákona. V tomto případě to ale bude rovnou za hranou zákona. Jakub si ale myslí, že vzhledem ke svému zdravotnímu stavu už nemá, co ztratit. Chce vydělat peníze, kterými může podarovat svého bratra Tonyho ke svatbě. Je totiž přesvědčený, že do vězení se už jako nemocný nevrátí a dříve, než by došlo k trestnímu řízení, zemře…

Jak to všechno dopadne? Na to se dívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. Nezapomeňte, že svůj oblíbený seriál můžete sledovat také on-line v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek