zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Karolína se vyspí v seriálu Slunečná s Jirkou. Co je tohle za plán?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 16.07.2021
Ne, že by snad Karolína zahořela láskou k lékaři Jirkovi, který momentálně chodí se Sylvou. Všechno je to trochu jinak. Jak? Podívejte se na to v exkluzivní ukázce ze 120. epizody seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat již nyní v předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně.

reklama

To, že Karolína chodila s Vildou, evidentně nijak nenarušilo vztahy mezí ní a Sylvou. Od začátku bylo totiž jasné, že vztah z rozumu mezi Vildou a Kájou nebude mít dlouhého trvání, naopak bylo evidentní, že k sobě patří Vilda a Sylva. Celá situace se ale zamotala domnělým Karolíniným těhotenstvím, kvůli kterému začala Sylva chodit s Jirkou.

I když se následně vše vyřešilo a Sylva s Vildou si vysvětlili, jak to mezi nimi vypadá, Sylva zůstala uvězněná ve vztahu s doktorem Jirkou. A netuší, jak ze vztahu. Jednak nechce Jirku ranit, zároveň si ale sanatorium nemůže dovolit jeho odchod. Jak to tedy vymyslet?

Další pár v seriálu Slunečná?

Sylva přichází se vskutku zajímavým řešením – Jirka ji musí podvést, a právě při tom by ho měla Sylva načapat, aby tak měla legitimní důvod se s ním rozejít. Pro svůj plán se rozhodne využít Karolínu. Ta sice ze skvělého nápadu nebude zrovna nadšená, Sylvě se ale možná nakonec opravdu rozhodne pomoci, protože chápe, že stav věcí je neudržitelný.

Karolína chodila s Vildou, vztah to byl ale spíš z rozumu než z lásky
Autor: FTV Prima/ Slunečná Karolína chodila s Vildou, vztah to byl ale spíš z rozumu než z lásky

Opravdu se Karolíně podaří Jirku svést? Jak se bude na neobvyklé řešení jejich vztahu dívat Vilda?

Na to se podívejte ve 120. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat dříve než v televizi v exkluzivní on-line předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

reklama

Související témata: Slunečná , sylva a vilda , seriál slunečná , slunečná dřív než v televizi

reklama

Přečtěte si také

reklama