Seriály a filmy

16. července 2021 05:20

Karolína se vyspí v seriálu Slunečná s Jirkou. Co je tohle za plán?

Slunečná (120): Sylva žádá Karolínu o pomoc

Ne, že by snad Karolína zahořela láskou k lékaři Jirkovi, který momentálně chodí se Sylvou. Všechno je to trochu jinak. Jak? Podívejte se na to v exkluzivní ukázce ze 120. epizody seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat již nyní v předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně.

To, že Karolína chodila s Vildou, evidentně nijak nenarušilo vztahy mezí ní a Sylvou. Od začátku bylo totiž jasné, že vztah z rozumu mezi Vildou a Kájou nebude mít dlouhého trvání, naopak bylo evidentní, že k sobě patří Vilda a Sylva. Celá situace se ale zamotala domnělým Karolíniným těhotenstvím, kvůli kterému začala Sylva chodit s Jirkou.

I když se následně vše vyřešilo a Sylva s Vildou si vysvětlili, jak to mezi nimi vypadá, Sylva zůstala uvězněná ve vztahu s doktorem Jirkou. A netuší, jak ze vztahu. Jednak nechce Jirku ranit, zároveň si ale sanatorium nemůže dovolit jeho odchod. Jak to tedy vymyslet?

Další pár v seriálu Slunečná?

Sylva přichází se vskutku zajímavým řešením – Jirka ji musí podvést, a právě při tom by ho měla Sylva načapat, aby tak měla legitimní důvod se s ním rozejít. Pro svůj plán se rozhodne využít Karolínu. Ta sice ze skvělého nápadu nebude zrovna nadšená, Sylvě se ale možná nakonec opravdu rozhodne pomoci, protože chápe, že stav věcí je neudržitelný.

Opravdu se Karolíně podaří Jirku svést? Jak se bude na neobvyklé řešení jejich vztahu dívat Vilda?

Na to se podívejte ve 120. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat dříve než v televizi v exkluzivní on-line předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.