Karolína to v seriálu Slunečná rozbalí na Janka. Sledujte extra video!

Karolína je vůči Jankovi naprosto upřímná, i když ji on neustále odmítá. Tentokrát se rozhodne opět využít naplno své šance. Zadaří se jí pro jednou? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. Že by Týna konečně ostrouhala?

Janek Karolínu několikrát odmítl. Jenže Karolína si prostě usmyslela, že Janka sbalí, tím spíš, když ji neustále Týna přesvědčuje o tom, jak jim to spolu bude klapat. Takže i přes jasná odmítnutí Karolína věří, že to s dostatečnou výdrží s Jankem nakonec vyjde.

Nyní využije situace, kdy Janek jede do Prahy a poprosí ho, aby ji vzal s sebou pod záminkou toho, že si vyrazí na nákupy. Ve skutečnosti si chce ale s Jankem upřímně promluvit.

Podívejte se na tom ve videu ze seriálu Slunečná:

Odmítne ji Janek znovu? Nebo Karolíně její úsilí konečně vyjde? Na to se podívejte v 58. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20:15 na Primě. A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.