Kdo je horší. Lída nebo Ála? Vyhodnotit to můžete v seriálu Slunečná!

Kdyby se soutěžilo o nejméně sympatickou osobu ze vsi Slunečná, souboj o vítězství by se pravděpodobně odehrával mezi Lídou Vackovou a Álou Konvičkovou. Podívejte se už teď, jak se ty dvě dokáží špičkovat. Na pokračování se podívejte v úterý ve 20.15 v další epizodě seriálu Slunečná.

Lída Vacková žije svatbou Týny a Štěpána. Ani ne snad proto, že by tolik stála o to, aby se vztah jejího syna a Týny rozvíjel, ale hlavně proto, aby měla konečně jistotu, že statek připadne do jejich rodiny.

Jenže o statek má zájem dlouhodobě i Ála Konvičková, majitelka pojízdné prodejny a velká podnikatelka ze Slunečné. Když nyní vidí, jak se Lída do svatby montuje, neodpustí si pár poznámek.

Pobavte se nad videem ze seriálu Slunečná:

Bude Týna opravdu naštvaná na to, jak se jí a Štěpánovi plete Lída do života? Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.