Kdo je horší. Lída nebo Ála? Vyhodnotit to můžete v seriálu Slunečná!

Kdyby se soutěžilo o nejméně sympatickou osobu ze vsi Slunečná, souboj o vítězství by se pravděpodobně odehrával mezi Lídou Vackovou a Álou Konvičkovou. Podívejte se už teď, jak se ty dvě dokáží špičkovat. Na pokračování se podívejte v úterý ve 20.15 v další epizodě seriálu Slunečná.

Lída Vacková žije svatbou Týny a Štěpána. Ani ne snad proto, že by tolik stála o to, aby se vztah jejího syna a Týny rozvíjel, ale hlavně proto, aby měla konečně jistotu, že statek připadne do jejich rodiny.

Jenže o statek má zájem dlouhodobě i Ála Konvičková, majitelka pojízdné prodejny a velká podnikatelka ze Slunečné. Když nyní vidí, jak se Lída do svatby montuje, neodpustí si pár poznámek.

Pobavte se nad videem ze seriálu Slunečná:

Bude Týna opravdu naštvaná na to, jak se jí a Štěpánovi plete Lída do života? Podívejte se na to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.