Kdo nafackoval v seriálu Slunečná Polívkovi? Krušný návrat na natáčení po Vánocích

Po Vánocích už se všichni stihli vrátit na plac a po podstoupení nezbytných testů na covid se ateliéry seriálu Slunečná opět rozjely naplno. Svou první chvilku na place si dosytosti vychutnal i Vladimír Polívka. Nový rok ho přivítal pěknou fackou. Na to, až bude tato scéna v televizi, si budete ještě muset chvíli počkat, už teď si ale můžete přečíst, čím natáčení skončilo! Na první Slunečnou se podívejte v úterý 12. ledna ve 20:15 na Primě.

Volno trávili herci v okruhu svých nejbližších a stejně to měl i Vladimír Polívka coby doktor Lukáš Verner.

Natáčení seriálu Slunečná překvapilo

„Svátky jsem prožil s rodiči na Moravě, kde jsme se navštěvovali, a jsem moc rád za ten klid a volno. Nicméně, na natáčení Slunečné jsem se opravdu těšil, protože mě hned první den čekala akční scéna. Víc toho prozradit nemůžu, ale rvačku jsem si užil. Kolega Leoš Juráček se do toho tak vložil, že mi natrhl ret,“ prozrazuje herec s úsměvem a dodává, že ho tyto scény baví a většinou, pro diváky možná překvapivě, probíhají v klidném duchu.

„Na natáčení nás vždy hlídá kaskadér a koordinátor Petr Drozda. Je nejlepší ve svém oboru a jsem rád, když se na place potkáme.“ Vladimír v něho má důvěru, takže se na scény nepřipravuje a naslouchá pokynům režiséra a kaskadéra.

Diváci si na tuto scénu budou muset ještě chvíli počkat, ale jubilejní 70. díl si můžou pustit už 12. ledna ve 20:15, kdy se Slunečná opět vrací na obrazovky televize Prima!

Pokud vám váš oblíbený seriál chybí, můžete si ho připomenout v archivu iPrima, kde se můžete podívat zcela zdarma na všechny epizody Slunečné:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.