Kontrola lihovaru Vackových dopadne špatně, v seriálu Slunečná dostanou asi tučnou pokutu

Vackovy čeká pořádná rána. Nečekaná kontrola v lihovaru Štěpánovou vinou přinese zásadní komplikace a obvinění. Jaká? Na to se podívejte ve 44. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v úterý ve 20.15 na Primě.

Kontroly celní správy v rodinném lihovaru Vackových probíhaly vždy podle zaběhnutého scénáře – po láhvi kvalitního moku každému a kontrola byla vykonána. Jenže časy se mění, protože do místního oddělení přišel nový inspektor, který dodržuje trochu jiná pravidla.

A o tom se Vackovi přesvědčí hned při první kontrole. Problém by pravděpodobně nastal tak jako tak, ale celou situaci ještě zhorší Štěpán, který, aniž by o tom kohokoliv z rodiny uvědomil, měnil skladové zásoby.

Podívejte se na sestřih z toho, jak kontrola v lihovaru v seriálu Slunečná probíhala:

Jak celá záležitost dopadne? To sledujte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete vidět již nyní v exkluzivní on-line předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.