Konvičková zaskočí v seriálu Slunečná Lídu u ní doma. Po sexu se Zdeňkem

A Lída z toho bude na mrtvici! I když si to na ni Zdeněk s Álou v podstatě vymyslí. Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Janek se stále snaží o Týnu. Ta mu ale pořád dává najevo, že už o něj dávno nestojí. Myslí si totiž, že s Jankem ji nečeká spokojený život. Naopak si všímá toho, jak se Janek líbí Karolíně. Sama se proto snaží navodit dojem, že o Janka nemá zájem, a dokonce začne vše prezentovat tak, že má sama zájem o Lukáše. Jen proto, aby ji Janek nechal být:

Jak se ale ukáže, když to v jeden moment začne vypadat, že noc s Jankem strávila Karolína, lhostejný Týně Janek stále není. Jenže teď už je možná na všechno pozdě…

Podívejte se na upoutávku:

John Linhart se vrací po infarktu z nemocnice. Haně vychází v kartách, že na tom John stále není dobře, ale on se ale jako Jura dušuje, že už je úplně v pořádku. Hana navíc náhodou zaslechne, že by pro Romana bylo ideální, kdyby se John do nemocnice opět vrátil. O jeho zdraví proto začíná mít skutečně vážné obavy. Jak daleko bude „Pupík“ ochoten zajít?

U Vackových bude hodně veselo. To, že má Zdeněk Vacek blízký vztah s Álou, to se dobře ve Slunečné ví. Protože ale Lída Vacková přepsala část rodinné vily na Zdeňka, začíná mít nyní velké obavy z toho, jak by se to mezi Álou a Zdeňkem mohlo vyvinout. Myslí se, že by pak o vilu mohla přijít.

Když Zdeněk s Álou zjistí, jak moc jejich vztah Lídu štve, rozhodnou se přitvrdit a tvářit se, že spolu chodí, a že dokonce chystají svatbu. Ála dokonce Lídu překvapí u nich ve vile pouze ve Zdeňkově županu.

Podívejte se na to ve videu:

Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě. A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.