Leoš uhodí v seriálu Slunečná na Lídu. Není náhodou Štěpán jeho syn?

Od momentu, kdy se Franta Vacek dozvěděl, že Štěpán není jeho biologický syn, to neustále řeší, především se svým nejlepším kamarádem Leošem. A toho napadne, jestli čistě náhodou není biologickým otcem Štěpána on. S touto svou domněnkou vyrazí rovnou za Lídou. Ta ho ale vypoklonkuje. Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Slunečná.

Franta Vacek je úplně vedle z toho, že se dozvěděl, že není biologickým otcem Štěpána. Za jeho tátu se samozřejmě pořád považuje, vrtá mu ale hlavou, s kým mu tak mohla Lída během jeho práce v Německu zahýbat. S obavami se samozřejmě svěří svému nejlepšímu kamarádovi Leošovi.

A jelikož je Leoš sice jeho nejlepší kámoš, ale zároveň si v době, kdy Franta jezdíval do Německa, začal něco s Lídou, přemýšlí Leoš o tom, zda není Štěpán náhodou jeho. Zeptá se na to přímo Lídy! Jak bude reagovat?

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Kdo je tedy otcem Štěpána? A čím Leoše Lída pořádně naštve? To uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.