Lída chce škodit. V seriálu Slunečná nafackuje kvůli Jankovi a Týně svému šéfovi

Lída Vacková je pořádná mrcha. To se všeobecně ví. Tentokrát se rozhodne překazit opětovně plány Týny a Janka. A neváhá při tom jít přes mrtvoly. Nebo přes facky, zejména když se jedná o jejího nadřízeného a bývalého milence. Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Janek, Týna a jejich investor potřebují kolaudovat budovu ozdravovny, aby mohli konečně rozjet velké podnikání a pomoct ženám, kterým se nedaří otěhotnět. Každému podnikatelskému záměru Týny se Lída snaží stůj co stůj zabránit. A nyní má jedinečnou možnost!

Společně se svým nadřízeným a bývalým milencem mají nyní novou stavbu zkolaudovat a právě tomu chce Lída zabránit. Podle jejího kolegy ale není jediný důvod, proč kolaudaci nepovolit. To Lída odmítá připustit. A vůbec jí nevadí na svého kolegu zatlačit a vyhrožovat mu tím, že všem řekne nejen o jejich vztahu, ale také o jeho dalších záletech. A pak mu dokonce vlepí facku!

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Jak se na tohle bude Lídin nadřízený tvářit? Podaří se Lídě nakonec kolaudaci zabránit, nebo vymyslí ještě něco horšího?

Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také exkluzivně on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Nyní v cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.