Lída chce škodit. V seriálu Slunečná nafackuje kvůli Jankovi a Týně svému šéfovi

Lída Vacková je pořádná mrcha. To se všeobecně ví. Tentokrát se rozhodne překazit opětovně plány Týny a Janka. A neváhá při tom jít přes mrtvoly. Nebo přes facky, zejména když se jedná o jejího nadřízeného a bývalého milence. Podívejte se na to ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Janek, Týna a jejich investor potřebují kolaudovat budovu ozdravovny, aby mohli konečně rozjet velké podnikání a pomoct ženám, kterým se nedaří otěhotnět. Každému podnikatelskému záměru Týny se Lída snaží stůj co stůj zabránit. A nyní má jedinečnou možnost!

Společně se svým nadřízeným a bývalým milencem mají nyní novou stavbu zkolaudovat a právě tomu chce Lída zabránit. Podle jejího kolegy ale není jediný důvod, proč kolaudaci nepovolit. To Lída odmítá připustit. A vůbec jí nevadí na svého kolegu zatlačit a vyhrožovat mu tím, že všem řekne nejen o jejich vztahu, ale také o jeho dalších záletech. A pak mu dokonce vlepí facku!

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Jak se na tohle bude Lídin nadřízený tvářit? Podaří se Lídě nakonec kolaudaci zabránit, nebo vymyslí ještě něco horšího?

Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat také exkluzivně on-line v předpremiérách v iPrima Videopůjčovně. Nyní v cenově zvýhodněném balíčku tří epizod:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 9. 2023

Dnes se k vám mohou dostat pikantní, ale možná i nepěkné drby. Můžete pochybovat o motivech blízkého přítele. Prozkoumejte všechny tipy, které dostanete, a zjistěte si skutečná fakta, než je přijmete jako pravdu. Mnohé informace budou pravděpodobně mylné. Vaše představivost je na výši, a tak byste se mohli pokusit psát nebo kreslit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.