Životní styl

15. září 2020 06:00

Lída vymyslí plán proti Jankovi a Týně. Janek si to ale v seriálu Slunečná nenechá líbit

I Janek Linhart dokáže být tvrdý. A to dokonce tak moc, že tím překvapí i proslavenou mrchu Lídu. Sledujte to ve 42. epizodě seriálu Slunečná v úterý ve 20.15 na Primě.

Janek s Týnou se musí vypořádat s další komplikací. Strnad Týně k pozemkům, které od něj odkoupil Janek, daroval rovnou i budovu ozdravovny. Janek z tohoto danajského daru nadšený nebyl – hned od začátku mu bylo jasné, že polorozpadlý objekt je potenciálním rizikem.

Jakmile se o tom, že Týna s Jankem nyní vlastní také ozdravovnu, dozví Lída, začne spřádat plány jak Janka s Týnou poškodit. I Jankovi s Týnou je bohužel jasné, že budovu ozdravovny je třeba zajistit a zabránit možným zraněním kolemjdoucích. Jenže boj s Lídou není jednoduchý, Lída vsadí na závažnou kartu – na děti.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Tohle zavání velkým problémem. Jakmile jsou ve hře děti, a dokonce i policie, mohlo by to Týnu přijít hodně draho. Lída bude totiž myslet úplně na všechno. Nenapadne ji ale, že i Janek je tvrdý hráč. Sledujte ve videu, jak to Janek Lídě vrátí:

Milan se tváří, že Rózu, za níž přijel na statek, miluje. Začíná se ale až příliš zajímat o její minulost. Jak se bude tvářit, až se dozví pravdu o tom, čím se Róza v minulosti živila? Nadšený z toho nebude… Bohužel, svědky scény mezi Milanem a Rózou se stanou všichni štamgasti z hospody včetně profesora. Róza se bude cítit velmi poníženě!

Sledujte upoutávku k další epizodě Slunečné:

Problémy bude na statku Slunečná řešit i hajný Rokyta. Tomu někdo postřelí psa. Pod vlivem chytrých rad svých přátel z hospody začne vážně přemýšlet o tom, že kulka měla patřit jemu samotnému. A proč by ho někdo chtěl zastřelit? Určitě je to některý z žárlivých mužů, jimž hajný chodí za manželkami!

Julie už zase randí

Julie se utrhne z řetězu. Na Slunečné se objeví muž, který o ni projeví zájem. A dokonce se jedná o známou celebritu. Až na to, že na Slunečné ji nikdy nezná. Tenhle fešák dokonce pozve Julii na rande. Jak to dopadne? A jak se bude tvářit na soka v lásce veterinář Martin, který si na Julii myslí?

42. epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě. A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně, bez reklam a mnohem dříve než v televizi:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.