Lucie Benešová hraje v seriálu Slunečná bývalou prostitutku. Podívejte se na rozhovor!

Róza, kterou Lucie Benešová hraje v novém seriálu televize Prima Slunečná, je bývalá prostitutka, která v současnosti vypomáhá u Popelkových na statku. Podívejte se na rozhovor s herečkou.

Statek Na Slunečné, to je místo, kde se vyrábí ten nejlepší kozí sýr a kam si může každý, z blízka i daleka, zajít na dobré jídlo a pivo. Právě tady pracuje Róza, bývalá prostitutka, která se snaží navrátit do normálního pracovního života. A na statku u Popelkových se jí to dost dobře daří.

Róza Týně Popelkové a jejímu tatínkovi pomáhá vyrábět sýr, její doménou je ale především místní hospoda. Za pípou se Róza cítí jako doma. Jak to má ale její herecká představitelka Lucie Benešová – preferujte spíše pivo nebo víno? A jak dlouho jí trvalo, než se naučila pivo správně načepovat?

Podívejte se na rozhovor k seriálu Slunečná:

Na seriál Slunečná se budete moci podívat již v sobotu 11. ledna ve speciální předpremiéře! Nechce se vám na nový seriál čekat? Co takhle si dlouho chvíli zkrátit ve společnosti některých z oblíbených primáckých seriálů, které můžete sledovat online v archivu iPrima!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.