Lucie Benešová hraje v seriálu Slunečná bývalou prostitutku. Podívejte se na rozhovor!

Róza, kterou Lucie Benešová hraje v novém seriálu televize Prima Slunečná, je bývalá prostitutka, která v současnosti vypomáhá u Popelkových na statku. Podívejte se na rozhovor s herečkou.

Statek Na Slunečné, to je místo, kde se vyrábí ten nejlepší kozí sýr a kam si může každý, z blízka i daleka, zajít na dobré jídlo a pivo. Právě tady pracuje Róza, bývalá prostitutka, která se snaží navrátit do normálního pracovního života. A na statku u Popelkových se jí to dost dobře daří.

Róza Týně Popelkové a jejímu tatínkovi pomáhá vyrábět sýr, její doménou je ale především místní hospoda. Za pípou se Róza cítí jako doma. Jak to má ale její herecká představitelka Lucie Benešová – preferujte spíše pivo nebo víno? A jak dlouho jí trvalo, než se naučila pivo správně načepovat?

Podívejte se na rozhovor k seriálu Slunečná:

Na seriál Slunečná se budete moci podívat již v sobotu 11. ledna ve speciální předpremiéře! Nechce se vám na nový seriál čekat? Co takhle si dlouho chvíli zkrátit ve společnosti některých z oblíbených primáckých seriálů, které můžete sledovat online v archivu iPrima!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.