Životní styl

24. září 2020 05:59

Petra Kloidová

Lukáš Langmajer ze Slunečné: Nebýt manželky, skončil by špatně

Nechybělo mnoho a herec Lukáš Langmajer, představitel Vildy Fialy z oblíbeného seriálu Slunečná už tu nemusel být. V minulosti si prošel složitým životním obdobím, propadl alkoholu, utápěl se v depresích a nebavilo ho žít.

„Nevěděl jsem, co pořádně chci. Několikrát jsem chtěl spáchat sebevraždu. Skočil jsem i pod vlak, vytáhl mě kamarád, který nedávno zemřel na rakovinu,“ zavzpomínal herec.

Pokud by nezakročila jeho půvabná manželka Lucie, se kterou mají dvě děti, sedmiletého Mikuláše a tříletou Magdalénu Marii, bůhví, jak by to s ním dopadlo. „Kdybych chlastal dál, Lucinka by ode mě odešla. Tak jsem řekl dost. Došlo mi, že bych už nikoho neměl, zůstal bych sám, nejspíš bych se upil a jednou by se mi povedlo se zabít. Nastoupil jsem totální askezi a začal se léčit,“ přiznal Lukáš.

Manželka a silná vůle ho zachránila z nejhoršího

Prokázal silnou vůli a dostal se z nejhoršího. Díky tomu zachránil nejen sám sebe, ale i manželství a svou rodinu. Od té doby nepije a seká dobrotu. Jeho životní eskapáda vztah s Lucií o to více utužila. Za to, že to s ním nelehkou dobu přečkala a byla mu oporou, si jí nesmírně váží. Nyní nastávají chvíle, kdy ji dokáže velmi příjemně a nečekaně překvapovat. „Nejvíce asi tím, že kromě praní, vaření, žehlení, uklízení mi zvládne upéct třeba krásně voňavý koláč,“ poznamenala s úsměvem Lucie, která by svému muži v budoucnu splnila i jeho velký sen. Touží totiž po životě v Brdech, které miluje a v tamních lesích se rád toulá. „Moje žena o pomoc žádá andělíčky, já prosím dobrého brdského ducha Fabiána. Snad to jednou klapne a budeme tam mít svůj vlastní domek,“ zasnil se herec.

Do brdských lesů před několika týdny sám vyrazil i na vandr. Přespával ve stanu, užíval si přírody a relaxoval. Příště by tam sebou chtěl vzít celou rodinu. „Synovi Mikuláškovi se tam ale moc nechce. Je to moderní dítě a v lese není WiFi... Ale postupně na tom pracuju. Od kamaráda Tomáše Juřičky jsme si půjčili dodávku a všichni společně vyrazili na výlet. To, že jsme přespávali na místech, kde se normálně nedá, se dětem i ženě moc líbilo. Tak třeba příště vyjde i ten les,“ dodal Lukáš Langmajer.

Seriál Slunečná sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě, nebo právě teď on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.