Životní styl

24. září 2020 05:59

Petra Kloidová

Lukáš Langmajer ze Slunečné: Nebýt manželky, skončil by špatně

Nechybělo mnoho a herec Lukáš Langmajer, představitel Vildy Fialy z oblíbeného seriálu Slunečná už tu nemusel být. V minulosti si prošel složitým životním obdobím, propadl alkoholu, utápěl se v depresích a nebavilo ho žít.

„Nevěděl jsem, co pořádně chci. Několikrát jsem chtěl spáchat sebevraždu. Skočil jsem i pod vlak, vytáhl mě kamarád, který nedávno zemřel na rakovinu,“ zavzpomínal herec.

Pokud by nezakročila jeho půvabná manželka Lucie, se kterou mají dvě děti, sedmiletého Mikuláše a tříletou Magdalénu Marii, bůhví, jak by to s ním dopadlo. „Kdybych chlastal dál, Lucinka by ode mě odešla. Tak jsem řekl dost. Došlo mi, že bych už nikoho neměl, zůstal bych sám, nejspíš bych se upil a jednou by se mi povedlo se zabít. Nastoupil jsem totální askezi a začal se léčit,“ přiznal Lukáš.

Manželka a silná vůle ho zachránila z nejhoršího

Prokázal silnou vůli a dostal se z nejhoršího. Díky tomu zachránil nejen sám sebe, ale i manželství a svou rodinu. Od té doby nepije a seká dobrotu. Jeho životní eskapáda vztah s Lucií o to více utužila. Za to, že to s ním nelehkou dobu přečkala a byla mu oporou, si jí nesmírně váží. Nyní nastávají chvíle, kdy ji dokáže velmi příjemně a nečekaně překvapovat. „Nejvíce asi tím, že kromě praní, vaření, žehlení, uklízení mi zvládne upéct třeba krásně voňavý koláč,“ poznamenala s úsměvem Lucie, která by svému muži v budoucnu splnila i jeho velký sen. Touží totiž po životě v Brdech, které miluje a v tamních lesích se rád toulá. „Moje žena o pomoc žádá andělíčky, já prosím dobrého brdského ducha Fabiána. Snad to jednou klapne a budeme tam mít svůj vlastní domek,“ zasnil se herec.

Do brdských lesů před několika týdny sám vyrazil i na vandr. Přespával ve stanu, užíval si přírody a relaxoval. Příště by tam sebou chtěl vzít celou rodinu. „Synovi Mikuláškovi se tam ale moc nechce. Je to moderní dítě a v lese není WiFi... Ale postupně na tom pracuju. Od kamaráda Tomáše Juřičky jsme si půjčili dodávku a všichni společně vyrazili na výlet. To, že jsme přespávali na místech, kde se normálně nedá, se dětem i ženě moc líbilo. Tak třeba příště vyjde i ten les,“ dodal Lukáš Langmajer.

Seriál Slunečná sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě, nebo právě teď on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.