zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lukáš Langmajer ze Slunečné: Nebýt manželky, skončil by špatně

Herec Lukáš Langmajer s manželkou, do společnosti moc nechodí
Autor: Jiří Janoušek Herec Lukáš Langmajer s manželkou, do společnosti moc nechodí
David Laštovka , Vydáno: 24.09.2020
Nechybělo mnoho a herec Lukáš Langmajer, představitel Vildy Fialy z oblíbeného seriálu Slunečná už tu nemusel být. V minulosti si prošel složitým životním obdobím, propadl alkoholu, utápěl se v depresích a nebavilo ho žít.

reklama

 „Nevěděl jsem, co pořádně chci. Několikrát jsem chtěl spáchat sebevraždu. Skočil jsem i pod vlak, vytáhl mě kamarád, který nedávno zemřel na rakovinu,“ zavzpomínal herec. 
 

Pokud by nezakročila jeho půvabná manželka Lucie, se kterou mají dvě děti, sedmiletého Mikuláše a tříletou Magdalénu Marii, bůhví, jak by to s ním dopadlo. „Kdybych chlastal dál, Lucinka by ode mě odešla. Tak jsem řekl dost. Došlo mi, že bych už nikoho neměl, zůstal bych sám, nejspíš bych se upil a jednou by se mi povedlo se zabít. Nastoupil jsem totální askezi a začal se léčit,“ přiznal Lukáš. 

Vilda se Sylvou v seriálu Slunečná končí
Autor: FTV Prima/ Slunečná Vilda se Sylvou v seriálu Slunečná končí

Manželka a silná vůle ho zachránila z nejhoršího

Prokázal silnou vůli a dostal se z nejhoršího. Díky tomu zachránil nejen sám sebe, ale i manželství a svou rodinu. Od té doby nepije a seká dobrotu. Jeho životní eskapáda vztah s Lucií o to více utužila. Za to, že to s ním nelehkou dobu přečkala a byla mu oporou, si jí nesmírně váží. Nyní nastávají chvíle, kdy ji dokáže velmi příjemně a nečekaně překvapovat. „Nejvíce asi tím, že kromě praní, vaření, žehlení, uklízení mi zvládne upéct třeba krásně voňavý koláč,“ poznamenala s úsměvem Lucie, která by svému muži v budoucnu splnila i jeho velký sen. Touží totiž po životě v Brdech, které miluje a v tamních lesích se rád toulá. „Moje žena o pomoc žádá andělíčky, já prosím dobrého brdského ducha Fabiána. Snad to jednou klapne a budeme tam mít svůj vlastní domek,“ zasnil se herec. 

Show Jana Krause Lukáš Langmajer
Autor: archiv TV Prima Show Jana Krause Lukáš Langmajer

Do brdských lesů před několika týdny sám vyrazil i na vandr. Přespával ve stanu, užíval si přírody a relaxoval. Příště by tam sebou chtěl vzít celou rodinu. „Synovi Mikuláškovi se tam ale moc nechce. Je to moderní dítě a v lese není WiFi... Ale postupně na tom pracuju. Od kamaráda Tomáše Juřičky jsme si půjčili dodávku a všichni společně vyrazili na výlet. To, že jsme přespávali na místech, kde se normálně nedá, se dětem i ženě moc líbilo. Tak třeba příště vyjde i ten les,“ dodal Lukáš Langmajer.

Seriál Slunečná sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě, nebo právě teď on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , seriál slunečná , Slunečná předpremiéra , Lukáš Langmajer

reklama

Přečtěte si také

reklama