Mají Lukáš a Karolína šanci u Týny a Janka? Na to odpoví v úterý Slunečná

Na Slunečné se chystá svatba Julie a Martina. Na ní se jasně ukáže, že Lukáš ani Karolína nemají u Týny s Jankem žádnou šanci na lásku. Náhodou se ale všechno možná změní. Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě!

Lídě Vackové se podařilo to, po čem tolik toužila – Julii a Martinovi zorganizovali obrovskou svatbu. Tedy přesný opak toho, po čem toužila Julie. Došlo jí ale, že by jí na vlastní svatbě rodiče a přátelé opravdu chyběli, a tak matce dala volnou ruku. To ale netušila, co všechno si Lída vymyslí…

Na svatbě se samozřejmě sejde i milostný čtyřúhelník Janek, Týna, Karolína a Lukáš. Z toho, jak se k sobě Janek s Týnou chovají, je evidentní, že k sobě mají blízko, a to dokonce mnohem blíž, než sami tvrdí. Pro Lukáše a Karolínu to znamená jediné – nemají šanci. Možná by to ale mohli zkusit spolu?

Podívejte se na video:

Karolína s Lukášem to nakonec dohromady dají, ale nečekaným během událostí pochopí Týna všechno úplně jinak. Janek bude totiž nucen Slunečnou kvůli práci narychlo opustit, o čemž se ale Týna nedozví. Když pak načape Karolínu s Lukášem v Jankově pokoji v nejlepším, situaci vyhodnotí jinak, než se ve skutečnosti stala.

Sledujte vyústění ve videu:

A to nebudou jediné změny, co se na Slunečné budou dít. Profesor se rozhodne k razantnímu kroku – po popichování Eriky i Rózy se rozhodně oholit si bradku. A právě Róza by mu s tím měla pomoci. Profesor tajně doufá, že by tím mohl u Rózy vyvolat zájem. Popravdě řečeno, jeho oholená bradka vyvolá zájem úplně u všech ve Slunečné.

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že si nyní můžete pořídit balíček tří předpremiér za zvýhodněnou cenu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.