Mají Lukáš a Karolína šanci u Týny a Janka? Na to odpoví v úterý Slunečná

Na Slunečné se chystá svatba Julie a Martina. Na ní se jasně ukáže, že Lukáš ani Karolína nemají u Týny s Jankem žádnou šanci na lásku. Náhodou se ale všechno možná změní. Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě!

Lídě Vackové se podařilo to, po čem tolik toužila – Julii a Martinovi zorganizovali obrovskou svatbu. Tedy přesný opak toho, po čem toužila Julie. Došlo jí ale, že by jí na vlastní svatbě rodiče a přátelé opravdu chyběli, a tak matce dala volnou ruku. To ale netušila, co všechno si Lída vymyslí…

Na svatbě se samozřejmě sejde i milostný čtyřúhelník Janek, Týna, Karolína a Lukáš. Z toho, jak se k sobě Janek s Týnou chovají, je evidentní, že k sobě mají blízko, a to dokonce mnohem blíž, než sami tvrdí. Pro Lukáše a Karolínu to znamená jediné – nemají šanci. Možná by to ale mohli zkusit spolu?

Podívejte se na video:

Karolína s Lukášem to nakonec dohromady dají, ale nečekaným během událostí pochopí Týna všechno úplně jinak. Janek bude totiž nucen Slunečnou kvůli práci narychlo opustit, o čemž se ale Týna nedozví. Když pak načape Karolínu s Lukášem v Jankově pokoji v nejlepším, situaci vyhodnotí jinak, než se ve skutečnosti stala.

Sledujte vyústění ve videu:

A to nebudou jediné změny, co se na Slunečné budou dít. Profesor se rozhodne k razantnímu kroku – po popichování Eriky i Rózy se rozhodně oholit si bradku. A právě Róza by mu s tím měla pomoci. Profesor tajně doufá, že by tím mohl u Rózy vyvolat zájem. Popravdě řečeno, jeho oholená bradka vyvolá zájem úplně u všech ve Slunečné.

Seriál Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že si nyní můžete pořídit balíček tří předpremiér za zvýhodněnou cenu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.