Maroš Kramár vyfasoval v seriálu Slunečná skvostnou sekretářku Evu Holubovou

V novém seriálu televize Prima Slunečná se herci Eva Holubová a Maroš Kramár setkávají jako šéf a jeho asistentka. Zatímco on je velkomožný podnikatel, ona se stará nejen o chod firmy, ale i o jeho syna, který potřebuje ochranitelskou ruku jako sůl. Tatínek totiž není až tak ukázkový rodič.

Jan Linhart (Maroš Kramár) je sice Čech, ale tím, že žije v zahraničí a na jachtě, tak si říká John. „Je za vodou. Firmu, která mu vydělává, nechává na synovi a užívá si život. Má rád mladé slečny a občas na to doplatí,“ prozrazuje detaily o své postavě herec. O poklidný chod společnosti se mu stará skvělá asistentka Hana Schwarzmüllerová (Eva Holubová), na kterou je spolehnutí a nejen to.

Kolegové ze seriálu Slunečná

„Myslím si, i když to není ve scénáři, že tihle dva spolu něco kdysi měli,“ usmívá se Maroš Kramár, který na svou seriálovou kolegyni Evu Holubovou nedá dopustit. „S Evičkou se známe moc let. Dokonce jsme v divadle Studio DVA hráli manželský pár, takže spolu máme ten vztah vybudovaný a dost jsme si tam užili. Eva hraje výborně a pokaždé, když jsem měl výstup s operní árií, tak mě rozesmávala, protože věděla, že když se směju, tak nemůžu zpívat. A to ji bavilo,“ vzpomíná Maroš Kramár, který se až díky seriálu Slunečná s Evou Holubovou sešel poprvé před kamerou.

Hana Schwarzmüllerová v podání Evy Holubové je rázná žena na správném místě a jen tak ji něco nerozhodí. „Moje postava je napsaná tak, že mě hned tak něco nevyvede z míry. Ve firmě se pohybuji jako ryba ve vodě. Jsem ve věku, kdy vidím v přítomných mužích chlapce,“ popisuje svou úlohu Eva Holubová, která je tak díky natáčení v obležení mladých mužů. Obzvláště blízký je jí šéf firmy Janek, kterého hraje Marek Lambora.

„Setkání s Markem bylo upřímné a otevřené. Neměla jsem vůbec pocit, že se neznáme. Musím se ale zmínit ještě o dvou členech našeho čtyřlístku. Filip Tomsa a Lukáš Langmajer. Se všemi se mi moc dobře pracuje i povídá, i když na to není během natáčení moc času. Baví mě i to, že probíráme společně postavy a situace. Jinak je tu velmi svižné pracovní tempo,“ přiznává herečka, která do seriálu zapadla skvěle.

„Produkce nás opečovává, režiséři jsou velmi vstřícní a zároveň důslední. Celý štáb působí jako sehraný tým,“ nešetří chválou Eva Holubová, která by takovou asistentku Hanu klidně brala. „Naprosto by mi vyhovovala, lepší už být nemůže. Lepší už je snad pouze chůva Scarlett O’Harové z Jihu proti Severu.“ A to ještě není všechno. Hana má zálibu, která občas těm chlapům, o které se stará, dost pomůže. O co jde, se diváci dozvědí už v lednu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.