Milan se dozví pravdu o Róze. Jak zareaguje? Pusťte si ukázku ze seriálu Slunečná

Róza je nadšená ze vztahu s Milanem. Bojí se ale, jak zareaguje, když zjistí, čím se v minulosti živila. A k tomu momentu dojde ve 42. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Milan si Rózu jako svoji první lásku pod rozpadlém manželství našel na statku Slunečná. A vypadalo to jako velká idylka! I když Milanovi zprvu nedůvěřovala, následně mu Róza zcela propadla. Opravdu uvěřila tomu, že by to mezi ní a Milanem mohlo znovu klapat.

Obavy má z jediného. Jak se bude Milan tvářit, až zjistí, že se živila jako společnice v nočním klubu. Bála se především toho, aby se Milan o její minulosti nedozvěděl dříve od někoho jiného než od ní samotné. A přesně to se stane. Milan si totiž coby zkušený kriminalista najde klub, kde Róza pracovala a vydá se zjistit pravdu na vlastní pěst.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Slunečná:

Jak se bude k Róze po tomto zjištění chovat? Změní se jeho vztah k bývalé lásce? To sledujte v 42. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Svůj oblíbený seriál můžete slevoat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.