Milan se dozví pravdu o Róze. Jak zareaguje? Pusťte si ukázku ze seriálu Slunečná

Róza je nadšená ze vztahu s Milanem. Bojí se ale, jak zareaguje, když zjistí, čím se v minulosti živila. A k tomu momentu dojde ve 42. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Milan si Rózu jako svoji první lásku pod rozpadlém manželství našel na statku Slunečná. A vypadalo to jako velká idylka! I když Milanovi zprvu nedůvěřovala, následně mu Róza zcela propadla. Opravdu uvěřila tomu, že by to mezi ní a Milanem mohlo znovu klapat.

Obavy má z jediného. Jak se bude Milan tvářit, až zjistí, že se živila jako společnice v nočním klubu. Bála se především toho, aby se Milan o její minulosti nedozvěděl dříve od někoho jiného než od ní samotné. A přesně to se stane. Milan si totiž coby zkušený kriminalista najde klub, kde Róza pracovala a vydá se zjistit pravdu na vlastní pěst.

Podívejte se na ukázku ze seriálu Slunečná:

Jak se bude k Róze po tomto zjištění chovat? Změní se jeho vztah k bývalé lásce? To sledujte v 42. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20.15 na Primě.

Svůj oblíbený seriál můžete slevoat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.