zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Opravdu chce Týna prodat statek Slunečná? Všechno tomu napovídá

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 22.07.2021
Sotva se na Slunečné všichni uklidnili, že si Týna nesáhla na život, je na pořadu dne další tragédie – potenciální prodej statku. Opravdu chce přetrhat všechny vzpomínky, které ji s Jankem pojí? Podívejte se na to ve 121. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat on-line v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

I když se Týna snaží na rozchod s Jankem nemyslet, moc se jí to nedaří. Zlomené srdce se bohužel nedá vyléčit ani popřením, ani tím, že na sebe člověk navrší hromadu práce. Říká se sice, že dělání všechny smutky zahání, u Týny to ale moc nefunguje. A to má plánů na rozdávání – chce rozšiřovat statek, polnosti i stáda.

Slunečná na prodej?

Julie si ale všímá toho, že se Týna před svými nejbližšími uzavírá do sebe. Společně s Karolínou navíc objeví další podivné indicie. Zdá se, že se Týna chce zbavit nejen podílu v sanatoriu, který naštěstí úspěšně přeprodala dceři Haně Schwartzmüllerové, ale dokonce také statku.

Jak na to holky přišly? A je to skutečně pravda? Na konci 121. epizody seriálu Slunečná si Týna nechá svolat všechny ze statku a řekni jim celou pravdu – o svých plánech i tom, co zamýšlí se statkem. Moc se jim to líbit nebude…

Sledujte 121. epizodu on-line v předpremiéře v iPrima Videpůjčovně:

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná dřív než v televizi , Slunečná předpremiéra , slunečná seriál

reklama

Přečtěte si také

reklama