Opravdu má něco Tom s Janou? Štamgastům z hospody Slunečná je to jasné. A co na to Leoš?

Mezi Tomem a Janou Kratinovou to jiskří. Nyní ale nevěra praskne. I když jen údajná… Jak se na to bude tvářit právoplatný manžel Leoš? Sledujte to v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Tom a Jana se i přes vzájemné sympatie rozhodli, že spolu nic mít nebudou a pracují spíš na rozvíjení svého přátelství. To se prokáže v úterní epizodě seriálu Slunečná, kdy na statek přijede skupinka dětí s vášnivou vedoucí.

Natolik vášnivou, že se na Toma bude u všech možných i nemožných příležitostí vrhat. Jenže Tomovi už její vášeň začíná dost lézt krkem. Poprosí proto Janu, aby ho dotěrné vedoucí zbavila. Ta ale zhrzená začne po hospodě a vsi rozhlašovat, že spolu Jana a Tom mají poměr. Tenhle drb se donese i místním pánským drbnám Slaninovi a Dolejšovi, a od nich už je to jen krůček k Leošovi Kratinovi.

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Jak se bude Leoš coby podváděný manžel tvářit? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat už teď v exkluzivní předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.